Nedēļas nogalē Karostas ūdenstorņa rezidenci šovasar varēs skatīt pēdējo reiziVēl šo sestdien un svētdien (28. un 29.08.) laikā no pulksten 12.00 – 16.00 Karostas ūdenstornis gaida apmeklētājus, kas gida pavadībā aicināti ieskatīties Karostas ūdenstorņa atvērtajās mākslinieku darbnīcās un uz vietas sastapt arī pašus māksliniekus. Tā ir pēdējā iespēja šo piedzīvojumu izbaudīt vēl šajā sezonā.

Karostas festivāla ietvaros jau otro vasaru pēc kārtas notiek atvērtās mākslinieku darbnīcas, kur jebkurš interesents var apskatīt atzītu mākslinieku izstādes un novērot mākslinieku radošo procesu. Šosezon tie ir Latvijas Mākslas akadēmijas profesors un prorektors – gleznotājs Andris Vītoliņš un divi spoži glezniecības meistari, arī Latvijas Mākslas akadēmijas pasniedzēji – Elīna Zunde un Atis Jākobsons. Kopā ar viņiem pie sava jaunākā darba strādā arī tēlnieks Egons Peršēvics.

“Aicinām izmantot iespēju vēl pēdējo reizi šovasar ieskatīties mūsu mākslinieku rezidencē –baudīt gan mākslinieku radošo procesu, gan arī pašu ūdenstorni. Tie kas pie mums jau būs bijuši, varēs novērot, kādi darbi šīs vasaras laikā ir tapuši,” stāsta rezidences kurators Egons Peršēvics. “No šī projekta iegūstam mēs visi, jo tik pieprasītus māksliniekus redzēt darbībā un reizē baudīt viņu darbu izstādi ir unikāla iespēja, ko iesaku izmantot ikvienam – pat tiem, kam līdz šim ar mākslas pieredzi nav veicies,” stāsta rezidences kurators Egons Peršēvics.

Kā jau ziņots iepriekš, Karostas ūdenstorņa mākslinieku rezidence, kas tapusi, pateicoties Liepājas domes un SIA “Liepājas ūdens” atbalstam, ir apmeklētājiem atvērta mākslinieku darbnīca ar pavadošo izstādi, kur skatītāji var vērot mākslinieku radošo procesu un iepazīties ar to daiļradi.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas