Nedēļas nogalē Rīgu pieskandina afrikāņu populārā mūzika Freshlyground izpildījumā

Rīgā, Daugavas koncertzālē 26. jūlijā koncertēja populārākā Dienvidāfrikas grupa Freshlyground, kas sadarbojusies ar Shakira, Mt Eden un citiem visā pasaulē atzītiem mūziķiem. Grupa uzturēšanās laikā veikusi arī vairākas pārsteiguma uzstāšanās.

Freshlyground Rīgā viesojās savas Eiropas turnejas ietvaros, Latvijā ierodoties pēc izpārdotu šovu sniegšanas Rietumeiropā. Tā kā vairākiem grupas dalībniekiem saknes nāk no Baltijas, Freshlyground izmantoja iespēju nedaudz iepazīt valsti un uzturējās te vairākas dienas, gan savos sociālo tīklu profilos publicējot Rīgas ainavas, gan radio, TV un koncertā uzlielot apmeklēto restorānu, latviešu viesmīlību, vietējo ražotāju bungas un citus novērojumus.

Dienvidāfrikas grupa sevi Rīgā pieteica piektdienas vakarā, sniedzot nelielu mini sastāva uzstāšanos Berga Bazārā notiekošajā Vasaras festivālā. Sestdien pirms koncerta grupa paspēja paviesoties gan LNT rīta raidījumā, gan Star FM ēterā. Savukārt vakarā mūziķi sniedza enerģisku un izjustu uzstāšanos gandrīz 2 stundu garumā Daugavas koncertzālē, izpildot tādus hītus kā Waka Waka (This Time for Africa) un I’d Like. Freshlyground koncertu atklāja pašmāju grupas The Coco’nuts uzstāšanās. Pirmdienas rītā Freshlyground atvadījās no Latvijas, lai dotos tālāk uz Skotiju, kur paredzēti vairāki koncerti.

Koncertu organizēja IC Concerts.  Nākamais organizatora rīkotais koncerts Latvijā – pieprasītais talantīgā britu mākslinieka James Arthur šovs 7. augustā Daugavas koncertzālē. Informācija par koncertiem www.concertsandfestivals.lv.Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas