Nedēļas nogalē uz “Origo Summer Stage” skatuves skanēs gan džezs, gan blūzs


Šajā nedēļā vasaras kultūras aktivitāšu centrs "Origo Summer Stage" piedāvā plašu muzikālo programmu dažādām gaumēm – ceturtdien skatītājus priecēs džeza un blūza mūzika, bet piektdien būs iespējams vērot grupu "Headline".


19. jūlijā no plkst. 17.00 "Saulkrasti Jazz festival" ietvaros skatītājus priecēs jauniešu bigbends "Meet Teen`s Jazz", kas ieradušies no Maskavas, bet plkst. 19.00 uz "Origo Summer Stage" skatuves piecas mūzikas apvienības sacentīsies par galveno balvu – Latvijas Blūza atbalsta biedrības apmaksātu ceļojumu uz Tulūzu Francijā, lai pārstāvētu Latvijas blūzu 2013. gada Eiropas galvenajā blūza notikumā – European Blues Challenge.


Savukārt 20. jūlijā "Origo Summer Stage" skatuvi pārņems grupa "Headline", kas uzstāsies jau no pulksten 15.00 līdz pat 17.00. Pēc tam divas stundas pie Origo mūzikas ritmos kustēties liks DJ JAZZ, kurš mūziku "Origo Summer Stage" ietvaros spēlē ceturtdienās visas vasaras garumā.


Grupu "Headline" veido pieci mūziķi – Lauris Busulis, Mārcis Rēdmanis, Dairis Kaunesis, Edgars Augustiņš un Jānis Rūmnieks. Grupa savu muzikālo darbību uzsākusi 2009./2010. gadu mijā. "Grupas pozitīvisms, nedaudz nenopietna pieeja, improvizācija un muzikāla bagātība – tas ir tas, kas raksturo "Headline". "Origo Summer Stage" ietvaros piedāvāsim pozitīvu mūziku, un tiks spēlētas gan klausītāju jau iemīļotas "Headline" dziesmas no līdzšinējā repertuāra, gan būs arī pavisam jauni pirmatskaņojumi," stāsta grupas menedžere Dace Narubina.


Kultūras aktivitāšu centrs "Origo Summer Stage" kā pilsētas spogulis Stacijas laukumā visas vasaras garumā piedāvā sajust un piedzīvot Latvijas nozīmīgāko vasaras pasākumu un festivālu garšu, uz vienas skatuves atspoguļojot Latvijas lielākos mūzikas festivālus – Imantdienas, Rīgas Ritmi, Saulkrasti Jazz, Summertime – aicina Inese Galante, Jaunais Vilnis. Iejūtoties vasarīgajā nedēļas nogales ritmā, ceturtdienu un piektdienu vakaros ikviens aicināts ērti iekārtoties kādā no vasaras kafejnīcām un ļauties dažādu DJ Jazz Master spēlētajiem mūzikas ritmiem vai dažādu jazz & blues, kā arī rock`n`roll izpildītāju priekšnesumiem. Savukārt 450 m2 plašajā brīvdabas galerijā visas vasaras garumā tiek izstādītas lielformāta foto izstādes, atspoguļojot Latvijas nozīmīgākajos svētkos un ikdienā tvertos mirkļus. Visi pasākumi baudāmi bez ieejas maksas.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas