Noraida baumas, ka seriāls “Troņu spēle” varētu pārtapt filmāAmerikāņu rakstnieks Džordžs R.R.Mārtins noraidījis plašsaziņas līdzekļos izskanējušo informāciju par to, ka HBO visu laiku populārākais fantāzijas seriāls “Troņu spēle” varētu pārtapt filmā.

Kā atklājis lorda Taivina Lanistera lomas atveidotājs, britu aktieris Čārlzs Denss, tiekot runāts par uz seriāla balstītas filmas uzņemšanu. Viņš norādīja, ka pašlaik gan neesot zināms, kuras sižeta līnijas filmā varētu tikt attīstītas, taču nepārprotami topošajai filmai ir izredzes iemantot tik pat milzīgu slavu kā pašam seriālam.

Uz Denssa paziņojumu reaģējis “Troņu spēle” rakstnieks Džordžs R.R.Mārtins, norādot, ka ideja ir ļoti pievilcīga, taču tā neatbilst patiesībai.

Viņš uzsver, ka telekanāls HBO ir televīzijas biznesā, nevis filmu biznesa, līdz ar to baumas par filmas uzņemšanu ir pārspīlētas.

Ziņu apstiprināja arī telekanāla HBO satura veidotājs Maikls Lombardo.

Seriāls “Troņu spēle”, kas balstīts uz amerikāņu rakstnieka Džordža R.R.Mārtina romāniem, tiek demonstrēts televīzijā kopš 2011.gada un pa šo laiku kļuvis ārkārtīgi populārs, iemantojot fenomenālu slavu.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas