Norit seriāla “Nemīlētie” jaunākās sezonas filmēšanaJau vairāk kā mēnesi notiek aktīvs darbs pie pašmāju seriāla “Nemīlētie” jaunākās, piektās sezonas filmēšanas, kas jau rudenī atkal priecēs skatītājus nākamās paaudzes televīzijas Go3 un kanāla TV3 ekrānos.

Skarbs sižets, negaidīti pavērsieni un lielisks aktieru sastāvs “ieraus” seriāla notikumu virpulī arī šajā sezonā. Seriālu, kā ierasts, caurvīs stāsts par mīlestību, sabiedrības morāli un spēju saglabāt cilvēciskās attiecības apkārt esošajā necilvēcīgajā vidē. Jaunajā sezonā tiks vilkta ļoti plāna robeža starp dzīvību un nāvi, draudzību un nodevību, patiesību un meliem. Kurš kuru – tāds ir jautājums, uz kuru mēģināsim rast atbildi šajā sezonā.

“Šajā sezonā skatītājus sagaida daudz negaidīti pavērsieni un nodevība uzglūnēs ik uz stūra. Seriālā ienāks jauni tēli un veidosies jaunas attiecības. Cauri saspringtiem un nervus kutinošiem notikumiem mīsies mīlestība un jauni jūtu uzplaukumi. Filmēšanas process ir spraigs, bet netrūkst arī komisku brīžu, kas palīdz pārvarēt sarežģītos brīžus”, atzīst seriāla producente Ieva Salceviča.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas