Noskaidroti pelnošākie Holivudas aktieriGodalgotais amerikāņu aktieris un producents Leonardo di Kaprio ir atzīts par šī brīža pelnošāko Holivudas aktieri, liecina kino industrijas žurnāla "The Hollywood Reporter" veiktā aptauja.

Pēc producentu, aģentu un kinostudiju vadītāju aptaujas rezultātiem, par vispelnošāko aktieri atzīts Holivudas siržu lauzējs un godalgotais aktieris Leonardo di Kaprio, kurš par lomu vienā filmā saņem līdz pat 25 miljoniem ASV dolāru.

Savukārt sieviešu kategorijā pirmā vietā ierindojusies slavenā aktrise Sandra Buloka, kas par lomu trillerī "Gravitāte" saņēmusi 20 miljonus dolāru, kā arī ieņēmumus no filmas, kas, kā zināms, bijuši pietiekami ievērojami.

Trešajā vietā ierindojies populārais aktieris Mets Deimons. Aktieris par lomu vienā filmā saņem līdz 20 miljoniem ASV dolāru.

Ceturtajā vietā -  filmas "Dzelzs vīrs" zvaigzne Roberts Daunijs Juniors, savukārt piektajā vietā ierindots aktieris Denzels Vašingtons.

Sestajā vietā ar 15 - 20 miljoniem par filmu ierindojusies Holivudas aktrise Andželīna Džolija, aiz kuras seko filmas "Ātrs un bez žēlastības" zvaigzne Dveins Džonsons.

Astotajā vietā ierindojies aktieris Marks Valbergs, aiz kura seko triloģijas "Bada spēles" zvaigzne Dženifere Lorensa un komiķis Sets Rogens.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas