Noskaidroti pirmie konkursa „Supernova 2015” pusfinālistiSvētdienas vakarā Latvijas Televīzijā (LTV1) varējām vērot pirmo autoru un izpildītāju konkursa „Supernova 2015” atlasi - tiešraidē uz skatuves kāpa desmit no 20 dalībniekiem, lai sāktu sacensību par uzvaru.

„Supernova 2015” tiešraidi vadīja TV raidījumu vadītāja Ketija Šēnberga un radio Pieci.lv dīdžejs Toms Grēviņš.

Dalībniekus vērtēja žūrijas komisija - vokālā konsultante Ieva Kerēvica, grupas „Prāta Vētra” dalībnieks un viens no šova producentiem Kaspars Roga, dziedātājs Dons un mūzikas biznesa profesionālis Guntars Račs.

Žūrijas komisijas pārstāvji atzina, ka pirmajā atlasē īpašu pārsteigumu nebija, bet daži dalībnieki ar savu uzstāšanos spēja aizraut. „Ja vakara sākumā nebija izteiktu favorītu, pēc 10 priekšnesumu noklausīšanos, daži spēja mani ieintriģēt,” atklāja Kaspars Roga. Žūrijai ar skatītājiem esot sakritis viedoklis un arī žūrijas komisija visaugstāk novērtēja MNTHA, ElektroFolk un Antra Stafecka. Kā ceturtos pusfinālā žūrija izvirzīja grupu „Framest”.

Pēc pirmās atlases četri pusfinālā tikušie dalībnieki un dziesmas:

MNTHA "Nefelibata" (Marija Mickeviča/Marija Mickeviča)
ElektroFolk "Sundance" (Ainārs Majors/Arnolds Kārklis)
Antra Stafecka "It's the night" (Antra Stafecka / Kerija Kalēja)
Framest "Ziemā" (Jānis Ķirsis/Inga Pizāne - Dilba)

Atlasēs un pusfinālā izpildītājus un autorus vērtēja gan žūrija, gan skatītāji, bet uzvarētāju finālā noteiks tikai skatītāju balsojums. Skatītāju balsojumu veido telefonbalsojums un internetbalsojums.

Nākamajiem 10 dalībniekiem par savu dziedātprasmi būs jāpārliecina klausītāji LTV tiešraidē 8. februārī, plkst. 21:20. „Supernova 2015” pusfināls un fināls notiks 15. un 22.februārī.

Ar „Supernova 2015” palīdzību tiek meklēts „hits” un harizmātisks izpildītājs, kuram šī ir atspēriena platforma tālākam darbam. „Supernova 2015” uzvarētājs arī dosies pārstāvēt Latviju „Eirovīzijas” starptautiskajā konkursā Austrijā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas