Noslēgsies seriāla “Nemīlētie” ceturtā sezona

=

Pašmāju seriāla “Nemīlētie” ceturtā sezona “Nolemtie 2” ir sasniegusi savu kulmināciju. Skaties, kā atrisināsies notikumi spriedzes pilnā pašmāju sezonas noslēdzošajā sērijā jau 26. maijā pl. 21.10 kanālā TV3!

Visas sezonas garumā seriāla varoņi ir gājuši cauri smagiem dzīves pārbaudījumiem – zaudējot draugus un tuviniekus, izbaudot nodevību un neuzticību, saskaroties ar atriebību un nežēlību. Cik maksā mīlestība, ko mēs esam gatavi ziedot naudas dēļ un ko darīt mīlestības vārdā? Šie ir jautājumi, kas tika šķetināti šajā sezonā, bet tikai pēdējā sērijā redzēsim – kā noslēgsies Makara viltīgais plāns, kā arī Letīcijas un Lorensa negaidītā tikšanās.

“Visu 4. sezonu Lorenss dzīvoja pagātnes rēgu ēnā. Viņš juta, ka viņu vajā kaut kas saistībā ar pagātni un, par cik Lorenss ir mazliet apveltīts ar intuīciju, viņš juta, ka vajātājs ir saistīts ar Armandu, kurš bija nogalinājis Normundu, Māri un vēl daudzus no mūsu draugiem. Tikai tam nebija skaidru pierādījumu. Tad neviļus atklājās, ka šī persona ir Armanda māsa Letīcija, kura nepārtraukti vajā Lorensu. 4. sezonas noslēgumā ir pienācis brīdis, kad ir neizbēgama satikšanās ar Letīciju. Kā tas notiks un kurš beigās izdzīvos – skatieties 4. sezona noslēgumā,” aicina Lorensa lomas atveidotājs Gundars Grasbergs.

“Šī sezona, manuprāt, bija visgrūtākā, jo tā tika filmēta ļoti sarežģītos apstākļos saistībā ar notikumiem visā pasaulē, Covid-19 uzliesmojums un tā ierobežojumi, kā arī karš Ukrainā. Visu filmēšanas komandu un aktierus tas ļoti iespaidoja, katru dienu bija jauni izaicinājumi un situācijas, kuras steidzami jārisina. Visai filmēšanas komandai un aktieriem šis periods bija emocionāli grūts. Manuprāt, rezultāts ir izdevies, neskatoties uz visām grūtībām. Paldies visiem aktieriem un filmēšanas komandai, ka spēja pielāgoties šiem apstākļiem un veiksmīgi pabeigt iesākto filmēšanas procesu! Rezultātu lai bauda skatītāji pie TV ekrāniem,” apgalvo seriāla producents Rimvids Martinaitis.

Kā noslēgsies seriāla “Nemīlētie” ceturtā sezona “Nolemtie 2”? Skaties noslēdzošo sēriju jau ceturtdien, 26. maijā, pl. 21.10 kanālā TV3!

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas