Notiks kora “Līga” jubilejas koncerts “Ziedēt dziesmā”


Sestdien, 8. martā plkst. 16.00 kultūras un atpūtas centrā IMANTA notiks sieviešu kora LĪGA jubilejas koncerts ZIEDĒT DZIESMĀ. Koris šogad svin savu 55. pastāvēšanas gadadienu un ir viens no vecākajiem Latvijas sieviešu koriem. Jubilejas koncertā būs iespēja dzirdēt kora repertuāra skaistākās dziesmas, kā arī skatīt dažādu viesu priekšnesumus.


Koncertā sieviešu kori LĪGA ar muzikāliem priekšnesumiem sveiks vīru koris ABSOLVENTI diriģenta Arvīda Platpera vadībā, kā arī īpašie viesi no Igaunijas – Tallinas vīru koris RUNO. Koncertā uzstāsies arī solists Juris Mols, kuru ar kori LĪGA saista īpaša draudzība. Koncertā ar īpašu dejas sveicienu priecēs arī deju kolektīvs IMANTA.


1959. gadā sieviešu kori LĪGA dibināja diriģents Jānis Brants, savukārt, kopš 2004. gada kora mākslinieciskā vadītāja ir Maija Feldmane. Liela daļa dalībnieču korī LĪGA dzied ilgāk kā desmit gadus, bet vairāk kā desmit dziedātājas kopā muzicē jau vismaz 20 gadus. Koncertā ZIEDĒT DZIESMĀ koris svinēs ilggadējās kopā būšanas un muzicēšanas prieku mākslinieciskās vadītājas Maijas Feldmanes un diriģentes Ilonas Eglītes vadībā. Koncertā būs iespēja dzirdēt gan korim īpaši tuvo tautas mūziku, gan mūsdienu latviešu komponistu oriģināldarbus, kuriem kora repertuārā bijusi īpaša vieta pēdējo gadu laikā.


Sieviešu koris LĪGA aicina koncertā ZIEDĒT DZIESMĀ kopā muzikāli nosvinēt arī Starptautisko sieviešu dienu.


Ieeja koncertā – bez maksas.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas