Numerologs: sešu gadu laikā “melnās piektdienas” bijušas harmoniskas, bez satricinājumiem

Klāt kārtējā "Melnā piektdiena". Šāda diena tika piedzīvota jau janvārī, kad gan numerologi, gan astrologi pauda, ka nekas slikts nav gaidāms. Kādi brīnumi gaidāmi šoreiz?


Latvijas Numerologu biedrības vadītājs Kristaps Baņķis skaidro, ka skaitļa „13” vibrācijas allaž paliek nemainīgas. „1” jeb Saule simbolizē jebkuras personas vai notikuma patību, centriskumu, esību, bet „3” jeb Jupiters simbolizē skološanos, sabiedriskumu, pasaules uztveri,. Rezultātā skaitļu mijiedarbība „1+3” rada „4” jeb Mēness mezglu Rahu – stabilitātes, cēloņu-seku ievērošanas galarezultātu. Varētu teikt, ka 13. datumā ieteicams pieturēties pie atziņas: „Domā, ko domā”. Ikvienai rīcībai, kas paveikta jebkurā 13. datumā būs lielāka karmiskās „lupas” uzraudzība nekā citiem datumiem.


Cita lieta ir kolektīvās apziņas sētās šaubas vai bailes, kas vienu vai otru skaitli „pagriež” izpausmju disharmoniskajā virzienā. Tā kā ne viens skaitlis nav ne labs, ne slikts, tā izpausmes ir atkarīgas no tā vai pieslejamies pozitīvam skatījumam vai izmantojam konkrētā skaitļa negatīvi lādēto „ēnu”. Un te lielu lomu spēlē tādi subjektīvi faktori kā „ar kuru kāju no gultas izkāpsi...”


Ņemot talkā astroloģiju, Kristaps Baņķis norāda, ka pēdējos sešus gadus cītīgi sekojis līdzi tā sauktajām „Melnajām piektdienām" un tās visbiežāk bijušas harmoniskas, bez vērā ņemamiem satricinājumiem.


Kristaps Baņķis: „Šoreiz zvaigznes 13. aprīlī rāda spriedzi, kas varētu būt labs atspaids teiksmām par 13. datuma īpašo dabu. Kā ierasts, četrreiz mēnesī būs novērojama Saules un Mēness disharmonisku savienība, ko pazīstam kā fāžu maiņu (precīzi plkst. 13:50). Parasti to ieteicams atzīmēt ar mērenību, atslodzēm, jo dabas procesi vairāk nekā citkārt iespaido emocijas un vielmaiņas procesus. Sadzīviskās situācijās tas iezīmē konfliktus, neapmierinātību. To pastiprina arī citu planētu uz sarežģījumiem vērstie aspekti.


Visbiežākā atbilde, ko dzirdēsim būs „Nē”, tādēļ, ka pretstatus Saulei karstasinīgajā Auna zīmē Mēness Mežāža zīmē ir noskaņots skeptiski, uz prātu orientēts un depresīvi selektīvs. Viss liecina, ka lūzīs tas, kam bija jālūst. Un caurkritīs tas, kas nav derīgs. Bet apzināti veikt praktiskas lietas šajā dienā būtu neprāts? Situāciju tikai uzkurina apstāklis, ka 13. aprīlis ir pēdējā Biznesa tukšgaitas (retrogrāds Marss) diena. Var gadīties, ka pats „gardākais” tiek atstāts uz beigām...


Tēlaini salīdzinot, varētu teikt, ka „melnā piektdiena” šoreiz ir tāda pelēcīga ar melniem punktiņiem, bet par melnu vēl nenosaukt.


Tomēr debesu enerģētika paredzējusi, ka šodienas devīze arīdzan būtu: „Viss ir labi, kas labi beidzas!” Dienai noslēdzoties, spriedze un praktiskās nedienas mitējas. Tusiņus, izklaides, svinības, randiņus, pārdošanas, pirkšanas, ieteicams atlikt uz 14. aprīli, kas salīdzinājumā ir kā diena pret nakti – iespējams, mēneša veiksmīgākais datums.”


Avots: nra.lv

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas