Olgas Rajeckas meita Marija izveido grupas “Četri vienā” jaunās dziesmas videoGrupa ”Četri vienā”, kuri savu pirmo atpazīstamību ieguva uzvarot jauno talantu konkursā “SuperMikrofons”, līdz šim jau realizējuši divas dziesmas - “Glezna” un “Nokāpt lejā”.

Šo dziesmu autore ir grupas līdere Ilze Rijniece, kura ir arī jaunās dziesmas “Nepateiktie vārdi” mūzikas un vārdu autore. Dziesmas ierakstu šoreiz grupa uzticēja “Do Studija” producentiem Rolandam Sīpolam un Mārtiņam Lejam, kuri pazīstami arī kā dziedātājas Martas Ritovas jaunākā albuma producenti.

Divām iepriekšējām dziesmām dažādu apstākļu dēļ neizdevās nofilmēt video, taču šoreiz grupai talkā nāca Olgas Rajeckas meita - Marija Migliniece, kura nežēlojot laiku un idejas, ar entuziasmu ķērās pie videoklipa izveidošanas, kopā ar operatoru Oskaru Upenieku un asistentu Raiti Lapānu. Montēja pati Marija talkā aicinot Raiti un Elvīru Blumfeldu. To visu producēt palīdzēja Ilze Rijniece un Lilita Pudule. Ar finansiālu atbalstu palīdzēja “ESK Sistēmas” un personīgi Egīls Kaross.

Grupas debijas albumu kompānija “Mikrofona ieraksti” plāno izdot nākamā gada pavasarī.

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas