Olivers Stouns plāno uzņemt dokumentālo filmu par Krievijas prezidentuPopulārās filmas «Volstrīta: Nauda nekad neguļ» režisors Olivers Stouns plāno uzņemt dokumentālo filmu par Krievijas prezidentu Vladimiru Putina, vēsta ziņu aģentūra «RIA-Novosti».

Amerikāņu kinorežisors, kurš veidojis dokumentālas filmas par bijušo Kubas līderi Fidelu Kastro un Venecuēlas ex- prezidentu Ugo Čavesu, pašlaik Krievijā veido filmu par bijušo ASV Centrālās izlūkošanas pārvaldes (CIP) un Nacionālās drošības aģentūras darbinieku Edvardu Snoudenu.

Edvards Snoudens plašākā sabiedrībā ir pazīstams kā bijušais CIP darbinieks , kas publiskoja skandalozus faktus par ASV un Lielbritānijas politisko un rūpniecisko izspiegošanu. Pēc informācijas nopludināšanas Snoudens no ASV varasiestādēm slēpās vairākās valstīs, tostarp Hongongā un Krievijā.

Lai gan filmas veidošana ir tikai sākusies un filmēšana varētu sākties vien nākamgad, Stounam jau padomā nākošā dokumentāla filma - par Vladimiru Putinu. Režisors norāda, ka ar filmu vēlas atspoguļot Putina viedokli, kas ir krasi atšķirīgs no ASV viedokla.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas