“Otra puse” un Antra Stafecka izdod dziesmu un dodas labdarības koncerttūrēGrupa Otra Puse turpina sadarbību ar talantīgo dziedātāju Antru Stafecku ierakstot jaunu dziesmu un dodas labdarības koncerttūrē ar nosaukumu - "Kopā". Labdarības koncerti notiks 3 pilsētās: 30.oktobrī - Valmierā, 20.novembrī - Krustpilī un noslēgums 4.decembrī Koncertzālē "Rīga".

Vispirms bija dziesma un tad radās ideja par tūri! Dziesmas idejas autore ir biedrības Debesmanna dibinātāja Iveta Parravani, kura pati četrus gadus cietusi no smagas pēcdzemdību depresijas. Viņa ilgu laiku centās nomācošās izjūtas nevienam neizrādīt un cīnīties pret tām pati, taču sievietēm un vīriešiem, kuri cieš no perinatālās depresijas, ir ļoti svarīgi, lai apkārtējie viņus uzklausa, atbalsta un nenosoda, un lai viņi zina, ka ir svarīgi vērsties pēc palīdzības!

Par sadarbību stāsta Normunds Pauniņš: "..Sākums dziesmai bija pāris gadus atpakaļ, kad man facebook uzrakstīja kāda meitene Iveta, kurai ļoti patika mūsu duets ar Antru dziesmā "Uzzīmē mani" un ar lūgumu, vai nevar uzrakstīt dziesmu, kas vēstītu par pēcdzemdību depresiju. No sākuma man nebija absolūti skaidrs, par ko ir runa, bet tad Iveta atsūtīja savu dzīves stāstu, kuru izlasot man nebija nekādu šaubu - es noteikti gribu tajā piedalīties un atbalstīt! Vispirms tapa dzejnieka Ivara Kurpnieka vārdi, pēc tam pamazām arī melodija. Priekš manis , kā komponista tā bija jauna pieredze - komponēt melodiju uz gataviem vārdiem, jo parasti ir otrādi - dzejnieks pielāgojas melodijai. Dziesmai topot, paralēli visai aranžijai, galvā skanēja Antras balss ,tāpēc tas ir vēl viens mūsu duets!.."

Antra Stafecka par dziesmu "Kopā": "..Dziesma ir sajūtu un iekšējās balss - dvēseles kliedziens! Kad Normunds man izstāstīja ideju un parādīja dziesmu, uzreiz ielecu šajā virpulī! Kā māte ĻOTI saprotu, par ko ir stāsts, un par ko es dziedu! Ik vienai māmiņai šī dziesma liks aizdomāties par to, ka rītdiena vienmēr var būt gaišāka par šodienu vai vakardienu! Māte ir tik svarīgs amats un tik emocijām bagāts cilvēks! Sargāsim viena otru!.."

Iedvesmojoties no dziesmas grupa Otra Puse un Antra Stafecka nolēma doties labdarības koncerttūrē uz 3 pilsētām - Valmiera, Krustpils un Rīga, kuros prezentēt jauno kopdarbu, grupa Otra Puse sola dažas jaunas dziesmas no jaunā, topošā albuma, bet Antra turpinās iepazīstināt ar sava pirmā solo albuma "Vientuļā Zvaigzne" dziesmām. Visu koncertu sākums plkst. 19:00.

Biļetes pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs un internetā. No katras nopirktās biļetes 10% tiks ziedoti biedrībai DEBESMANNA atbalstot Latvijas sievietes, vīriešus un ģimenes, kuras saskārušās ar pēcdzemdību depresiju!

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas