Pabeigta Jāņa Norda jaunās spēlfilmas “Mammu, es Tevi mīlu” uzņemšana

Veiksmīgi pabeigta jaunās latviešu spēlfilmas "Mammu, es Tevi mīlu" uzņemšana. Filmas scenārists un režisors ir Jānis Nords, bet filmas operators - pieredzējušais Losandželosas profesionālis Tobias Datums (Tobias Datum).

"Mammu, es Tevi mīlu" ir dinamisks attiecību trilleris par 13 gadīgu Rīgas skolnieku Raimondu un viņa māti. Kāda šķietami nenozīma piezīme skolā iesāk piedzīvojumiem bagātu nedēļu Raimonda dzīvē. Raimonds aizbēg no mājām, iekuļas apšubāmā afērā ar lokālo prostitūtu, nonāk policijas redzeslokā un visbeidzot atrisina samilzušo konfliktu gan ar mammu, gan savu labāko draugu.

"Filmā būs gan krimināla intriga, gan spriedzes momenti, taču Mammu, es Tevi mīlu, pirmkārt, ir stāsts par to kā saglabāt cilvēcīgumu brīdī, kad esi nonācis pamatīgā ķezā”, tā saka filmas režisors Jānis Nords.

Filmas galvenā varoņa Raimonda meklējumi notika 5 kārtās, pārskatot vairāk nekā 1200 kandidātu no visas Latvijas. Konkursu izturēja Kristofers Konovalovu no Cēsīm. Raimonda mammu atveido Dailes teātra aktrise Vita Vārpiņa. Filmā tāpat piedalās aktrise Indra Briķe, Baiba Neja, Matīss Livčāns, Alvis Birkovs, Edgars Samītis.

"Mammu, es Tevi mīlu" uz Latvijas kinoteātru ekrāniem nonāks 2012.gada rudenī.

Avots: nra.lv
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas