Pašmāju grupa “Stop Acting” izdevusi jaunu singlu un videoklipuAlternatīvā roka grupa “Stop Acting” izdevusi jaunu singlu “Akmenī kalts”. Uzņemts arī mūzikas video klips, kuru novērtēt aicināts ir ikviens. Dziesma jau pieejama visās populārākajās straumēšanas platformās.

Dziesma tapusi, iedvesmojoties no siltajiem vasaras vakariem draugu lokā, tādēl tā piestāvēs vasaras ballītēm, atpūtai pie dabas vai noskaņojuma uzlabošanai jebkurā situācijā. Darbs sarakstīts, attīstot un papildinot vienam otra muzikālās idejas. Turklāt, lai
gan šīs dziesmas vārdi šķietami rakstīti no puiša perspektīvas, vārdu autore ir grupas bundziniece.

“Dziesma ir par kautrīgu puisi, introvertu, kurš, lai kā arī censtos un, lai cik labi būtu viņa nodomi, nespēj saņemties ballītē uzrunāt meiteni. Droši vien katrs esam vismaz reizi jutušies kā "akmenī kalti" šāda izaicinājuma priekšā,” par jauno singlu izsakās grupa.

Dziesmas videoklips ir radīts sadarbībā ar režisoru un scenāristu Rihardu Romušu (Kino Parks). Saņemts atbalsts arī no atpūtas kompleksa "Valmoniras", “Event Studio” un kultūras kvartāla “Lastādija”.

Grupas sastāvā ir četri dalībnieki - Edgars Bikse (vokāls, ritma ģitāra), Henrijs Jaudzems (solo ģitāra), Arnolds Rullis (basģitāra) un Žanete Felsa (bungas). Grupa muzicē kopš 2018. gada. 2022. gadā izlaidusi minialbumu “Modern-Day Alchemist”, vēlāk arī vairākus atsevišķus singlus.

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas