Patrisha iesāk gadu ar jaunu dziesmuDziedātāja Patrisha sveic savus klausītājus jaunajā gadā ar enerģisku un motivējošu singlu “Hush”, pēc garākas pauzes šī dziesma ir tapusi angļu valodā.

"Dziesmā runāju par to, ka paliekot vienam jāspēj saglabāt sevī spēks, nedrīkst pazaudēt mērķtiecību un spēju pastāvēt par sevi un savu pārliecību. Taču nevar aizmirst, ka katram cilvēkam ir arī vājie un emocionālie brīži, un nereti mums pašiem ir jāmāk būt savai atbalsta sistēmai, stiprajam plecam, jo pilnībā varam paļauties tikai paši uz sevi", par dziesmu stāsta Patrisha.

Dziesmas autori ir Patrīcija Ksenija Cuprijanoviča, Nanna Prip Pedersen, Krists Indrišonoks, Rūdolfs Budze un Jūlijs Melngailis. Singla mūzikas video versiju veidojusi Madara Dzintara.

Dziedātāja Patrisha plašākai auditorijai debitēja 2019. gadā, izdodot četrus singlus un minialbumu izdevniecības “Universal Music Group” paspārnē, kā arī saņemot “Zelta Mikrofona 2019” balvu par labāko gada debiju. Patrisha dzied un uzstājas jau kopš agras bērnības – piedalījusies vairāk nekā 60 vokālistu konkursos, gūstot godalgas gan Latvijā, gan ārvalstīs, un jau no 15 gadu vecuma uzstājusies ar savu pavadošo sastāvu. Šobrīd Patrisha ir viena no aktuālākajām jaunajām dziedātājām uz Latvijas popmūzikas skatuves.

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas