Paziņos dziesmu aptaujas “Muzikālā banka 2011” laureātusOlimpiskajā centrā "Ventspils" sestdien notiks Latvijas Radio 2 (LR2) dziesmu aptaujas "Muzikālā banka 2011" apbalvošanas ceremonija.

"Muzikālās bankas" finālistu vidū ir Aija Andrejeva, Ivo Fomins, Lauris Reiniks, Nikolajs Puzikovs, Miks Dukurs, Oskars Deigelis, Niks Matvejevs, Jānis Lemežis, Kaža, kā arī grupas "Musiqq", "Otra puse", "Lady’s Sweet", "Labvēlīgais tips", "Instrumenti", "PeR" un Reiniku ģimene.

Ar īpaši ceremonijai gatavotiem priekšnesumiem koncertu papildinās arī "Muzikālās bankas" ekspertu padomes dalībnieki Mārtiņš Brauns, Aigars Grāvers, Kārlis Lācis, Nils Īle, Ainars Mielavs, Ainars Virga, Intars Busulis, Žoržs Siksna un Ilona Bagele.

Visas fināldziesmas koncertā izskanēs kopā ar Kristapa Krievkalna vadīto grupu un stīgu kvartetu.

Saglabājot tradīcijas, kopā ar LR2 radioraidījumu "Muzikālā banka" vadītājiem Baibu Palkavnieci un Kasparu Mauriņu apbalvošanas ceremoniju Ventspilī vadīs arī mūziķi, šogad – grupas "Musiqq" dalībnieki Emīls Balceris un Marats Ogļezņevs.

Organizatori sola krāšņu ceremoniju – skatuves scenogrāfijā tiks izmantoti dažādi skatuves līmeņi, bet galvenais pārsteigums būs ūdens strūklaku un multimediju šovs. Skatuves aizmugures fonā būs izvietotas kustīgās ūdens strūklakas, savukārt skatuves priekšā uz ūdens ekrāna ar lāzeru un videoprojektora palīdzību tiks radīta katram priekšnesumam atbilstoša noskaņa.

Kā papildu elements vairākiem priekšnesumiem tiek gatavoti īpaši dejas uzvedumi, piesaistot visdažādāko dejas žanru dejotājus, šādi ilustrējot muzikālos numurus.

Avots: nra.lv
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2021 Visas tiesības paturētas