Pēc Leldes Kovaļovas romāna “Bezvēsts pazudušās” taps jauns Latvijas detektīvseriālsHelio Media gatavo pārsteigumu visiem detektīvu cienītājiem un kopā ar plašu popularitāti ieguvušās grāmatas “Bezvēsts pazudušās” autori Leldi Kovaļovu veidos jaunu tāda pat nosaukuma seriālu pēc viņas debijas romāna motīviem. Autore sola, ka ekranizācija ievērojami atšķirsies no iepriekšējiem pašmāju seriāliem, uzstādot jaunu latiņu satura un izpildījuma kvalitātē. Šobrīd notiek seriāla uzņemšanas sagatavošanās darbi, lai pēc iespējas drīzāk sāktu filmēšanas procesu. Jau šobrīd zināms, ka seriālā skatītāji redzēs Latvijā iemīļotos aktierus – Mārtiņu Vilsonu, Leldi Dreimani un citus.

Seriāls “Bezvēsts pazudušās” šķetinās divu pazudušu sieviešu meklējumus kādā nomaļā Latvijas mazpilsētā, kuras iedzīvotāji glabā kādu šaušalīgu noslēpumu. Skatītājiem būs iespēja sekot līdzi filmas galvenā varoņa – policijas izmeklētāja Konstantīna centieniem rast atbildes uz to, kas noticis ar divām sievietēm, kuras pametušas savas mājas un līdz šim tā arī nav atgriezušās. Mistērija, kā šīs neizskaidrojamās pazušanas saistītas ar asins stindzinošo noslēpumu, ko glabā mazpilsētas iedzīvotāji, garantēs asas izjūtas ikvienam skatītājam.

“Mans mērķis, kā jaunai kino producentei ar darba pieredzi starptautiskajā kino tirgū, ir pierādīt, ka Latvijā ir iespējams uzņemt augstas audiovizuālās kvalitātes seriālus, kuri ir patiesi aizraujoši skatītājam. Esmu iepriecināta par to, ka Helio Media ir piekrituši šo romānu ekranizēt, jo kopīgi mēs varam radīt Latvijas tirgū neredzēti augstas kvalitātes daudzsēriju seriālu, uzstādot jaunu latiņu arī citiem pašmāju seriālu veidotājiem,” saka producente un grāmatas autore Lelde Kovaļova.

Seriāla filmēšana norisināsies dažādās krāšņās Latvijas vietās, bet par filmēšanas centru izvēlēta Mālpils un tās gleznainā Mālpils muiža, kurā risināsies gandrīz visa seriāla darbība. Kamēr aktieru atlase joprojām turpinās, seriāla galvenajās lomās apstiprināti Latvijā iemīļoti un atpazīstami aktieri Mārtiņš Vilsons, Lelde Dreimane, Mārtiņš Kalita un Niklāvs Kurpnieks.

Producentes un grāmatas autores Leldes Kovaļovas “Bezvēsts pazudušās” debijas romānu izdeva 2019. gada nogalē izdevniecībā “Latvijas Mediji”. Neilgi pēc tam tas nonāca pārdotāko grāmatu topos, saņemot arī daudz pozitīvu atsauksmju no lasītājiem. Autore, kuras pamatnodarbošanās ir kino producēšana, atzīst, ka grāmata jau sākumā rakstīta ar mērķi to ekranizēt Latvijā vēl nepieredzētā kino kvalitātes seriālā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas