Pēdējo reizi atklās vīriešu pasaules noslēpumus izrādē „Viss par vīriešiem”2. maijā plkst. 18:00 Liepājas teātrī pēdējo reizi iespējams noskatīties vienu no skatītāju iemīļotākajām izrādēm, kas repertuārā atrodas jau 8 gadus un ik reizi izsauc skatītāju ovācijas – „Viss par vīriešiem”, kuru 2007. gadā iestudēja Rolands Atkočūns, dodot iestudējumam žanrisko apzīmējumu – vīriešu pasaules atklāsmes.

„Šajā lugā patiešām ir pavēstīts viss būtiskais par vīriešu pasauli: par vīriešu attiecībām, par viņu domām, izjūtām, sarunām. Mainās arī varoņu vecums, sākumā viņi ir četrdesmitgadnieki, lugas finālā viņiem ir astoņdesmit. Viens no stāstiem ir par trim draugiem, kas kopā iedzer, kopā cilā dzelžus trenažieru zālē un izšķiras sievietes dēļ. Mainoties situācijai, viņi ir tēvs un divi dēli. Vai trīs mīlētāji. Respektīvi – varoņi izdzīvo visas iespējamās vīrieša dzīves hipostāzes,” izrādi raksturojis tās režisors.

Kā atzīst visi trīs izrādes aktieri – Egons Dombrovskis, Leons Leščinskis un Kaspars Gods – šī ir izrāde, ko viņi varētu nospēlēt pat nakts laikā.

„Izrādes materiālā jūtamies ļoti brīvi. Ārkārtīgi reti gadās, ka izrādē ir gan labs humors, gan dziļums. Neviena cita izrāde nav spēlēta tik bieži un intensīvi. Tas dod stabilitātes sajūtu,” par izrādi teicis L. Leščinskis.
Izrāde nospēlēta vairāk nekā 60 reizes, to noskatījušies vairāk nekā 15 000 skatītāju visā Latvijā, izrāde bieži spēlēta arī citās Latvijas pilsētās. 2009. gadā izrādes radošais ansamblis viesojās arī Amerikas Savienotajās Valstīs.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas