Piesaki savu mīluli dalībai TV3 raidījumā “Es mīlu savu mīluli”Ķepaini, astaini, ragaini un ūsaini – tieši tik dažādi ir mūsu mīluļi! Jau rudenī TV3 būs skatāms jauns informatīvi izklaidējošais raidījums “Es mīlu savu mīluli”, kas stāstīs par ģimenes īpašajiem draugiem – suņiem, kaķiem, kāmīšiem, trušiem, papagaiļiem, čūskām, pundurcūkām, bruņurupučiem un citiem zvēriem.

Lai apkopotu pēc iespējas atšķirīgus stāstus par to, kāda ir dzīve ar dažādajiem ģimenes mīluļiem, dalībai raidījumā aicinām pieteikt savus gan šķirnes, gan bezšķirnes draugus! Labprāt iepazīsimies arī ar murkšķiem, kamieļiem, tarantuliem un zivtiņām – ar visiem jūsu mīluļiem! Aicinām iesūtīt stāstus par neparastām draudzībām dzīvnieku starpā, par jūsu ikdienas dzīvi un kopīgo svētku svinēšanu. Gaidīsim arī aizkustinošus dzīvesstāstus, ja piedzīvots kas pavisam neticams.

Desmit raidījumu ciklā tiks apceļota visa Latviju, lai iepazītos ar dažādām ģimenēm un viņu mīluļiem. Stāstos atklāsies dažādas neparastas draudzības dzīvnieku vidū, iepazīsimies ar slavenību mīluļiem, kā arī skatītājiem būs iespēja uzzināt daudz vērtīgu padomu, kā rūpēties par savu mīluli.

Lai pieteiktos dalībai raidījumā, aicinām aizpildīt pieteikšanās anketu šeit: https://www.tv3.lv/milulis/

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas