Piezvanot varēs sveikt Rīgu 810. gadu jubilejāVadošais telekomunikāciju operators Lattelecom sadarbībā ar Radio SWH un Radio SWH Plus līdz 19. augustam ikvienam dāvās iespēju apsveikt Rīgu pilsētas 810. dzimšanas dienā.

To varēs izdarīt pavisam vienkārši – piezvanot uz bezmaksas tālruni 8000 00 10 no Lattelecom taksofona, Lattelecom mājas vai darba tālruņa (piezvanīt būs iespējams tikai no Lattelecom fiksēto tālruņu līnijas). Zvans būs bez maksas.

Labākos apsveikumus Radio SWH un Radio SWH Plus līdz pat Rīgas svētkiem regulāri pārraidīs ēterā.

„Neskatoties uz mobilo tālruņu popularitāti, šobrīd visā Latvijā ir ap pusmiljons Lattelecom fiksēto tālruņa līniju, ko ikdienā aktīvi izmanto gan mājsaimniecības, gan uzņēmumi. Īpaši liela zvanīšanas aktivitāte vērojama Ziemassvētkos un jaunajā gadā, tāpat arī personiskajos svētkos esam pieraduši piezvanīt saviem tuviniekiem, lai apsveiktu un parunātos. Rīga mums visiem ir mīļa, tādēļ tās dzimšanas dienai par godu esam sarūpējuši iespēju ikvienam no sirds apsveikt galvaspilsētu 810. jubilejā,” iespēju bez maksas sveikt Rīgu svētkos aicina izmantot Lattelecom komercdirektore Kerli Gabriloviča.

„Nesakiet sievietei, ka viņa ir burvīga, sakiet, ka otras tādas nav uz pasaules, un jums tiks atvērtas visas durvis. Es lepojos, ka varam atvērt mūsu radio SWH un SWH plus ētera durvis, lai pusmiljonam Lattelecom telefonaparātu īpašnieku būtu iespēja pateikt – „Rīga – Tu esi daiļa sieviete, un jau tāpēc vien tev 810 gadus ir taisnība…Tu esi mans ielūgums uz laimi!”- saka Jānis Šipkēvics, A/S Radio SWH valdes priekšsēdētājs.

Avots: nra.lv

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas