Pirmizrādi piedzīvos “Dirty Deal Teatro”dokumentālā teātra izrāde “Savā vietā”28. maijā plkst. 19:00 «Dirty Deal Teatro» pirmizrādi piedzīvos režisoru Georgija Surkova un Valērijas Surkovas dokumentālā teātra izrāde «Savā vietā».

Dokumentālajā teātra izrādē ir savienoti septiņi dažādi cilvēku stāsti, katrs no viņiem cenšas atklāt savu vietu.

Mārcis vairākus gadus studēja Nīderlandē, bet nav tur palicis, jo iemācījās pamanīt, ka interesanti cilvēki ir arī Latvijā.
Karīna ir dzimusi Rīgā, bet nemīl ne šo pilsētu, ne valsti. Šobrīd dzīvo Lielbritānijā un nemīl arī to. Viņa nekur nejūtas labi.
Māris 30 gadus pavadījis dažādās pasaules valstīs, 20 no tiem, kā veiksmīgs mākslinieks, dzīvojis pasaules metropolē Ņujorkā. Tomēr viņš atgriezās Latvijā, bet daudzi tā arī nav sapratuši kāpēc.

“Savā vietā” ir dokumentāla teātra izrāde, kur satikties šiem un vēl vairāku citu cilvēku stāstiem par tēmu, kāpēc dzīvot vai nedzīvot Latvijā. Tā būs saruna starp cilvēkiem – esošajiem un bijušajiem Latvijas iedzīvotājiem –, kas nekad nebūtu satikušies uz dzīvu sarunu atšķirīgā vecuma, izglītības vai dzīves apstākļu dēļ un šajā sarunā dzimst jaunas un neparedzamas atziņas.

Lomās: Dmitrijs Petrenko, Dana Čerņecova un Kaspars Zāle.

Biļetes iespējams iegādāties Biļešu paradīzes kasēs un bilesuparadize.lv.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas