Pirms svētkiem piepildītas 437 pārtikas glābējpakas

Aizvadītajā nedēļā, 16. un 17.novembrī projekta „Paēdušai Latvijai” ietvaros norisinājusies pārtikas glābējpaku vākšanas akcija „Maxima” veikalos Rīgā, Jelgavā un Rēzeknē, kurā kopumā tika saziedotas 437 glābējpakas.

Jau drīzumā „Latvijas Samariešu apvienība” visas piepildītās pārtikas glābējpakas nogādās grūtībās nonākušajām ģimenēm, kā arī trūcīgajiem un vientuļajiem pensionāriem, kuriem šis atbalsts ir tik ļoti nepieciešams.

„Mēs esam ļoti pateicīgi ikvienam ziedotājam, kas pirms svētkiem atrada laiku un līdzekļus, lai sniegtu atbalstu grūtībās nonākušām ģimenēm. Ar ziedotāju atbalstu vairāk nekā 400 ģimenēm tiks sniegta palīdzība brīdī, kad tām nav ko likt galdā. Vēlamies pateikt lielu paldies Latvijas Sarkanā Krusta komitejai, kas palīdzēja akcijas norisē Rēzeknē, un biedrības „Svētelis” pārstāvjiem, ar kuru atbalstu akcija tika īstenota Jelgavā, kā arī brīvprātīgajiem no Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas un Rīgas Tirdzniecības tehnikuma,” saka „Latvijas Samariešu apvienības” projektu vadītājs Mārtiņš Etkins.

Kopumā projekta „Paēdušai Latvijai” ietvaros divu gadu laikā ar pārtiku ir atbalstīti 225366 grūtībās nonākuši cilvēki visā Latvijā, izdalot 57 677 pārtikas pakas jeb 804 tonnas pārtikas. Tomēr lūgumi pēc palīdzības tiek saņemti joprojām.

Pārtikas banka „Paēdušai Latvijai” ir portāla Ziedot.lv un „Latvijas Samariešu apvienības” pārtikas programma, kas izveidota, lai sniegtu atbalstu krīzes skartām ģimenēm. Projektu atbalsta SIA „Maxima Latvija”, LR Zemkopības ministrija un AS „Latvijas Valsts meži”.

Palīdzība galvenokārt domāta vientuļiem sirmgalvjiem, bezdarba un ekonomiskās krīzes skartām ģimenēm ar bērniem, kā arī pēkšņās nelaimēs nonākušām ģimenēm.

Ziedot.lv un „Latvijas Samariešu apvienība” aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju zvanīt pa tālruni 90006488, lai ziedotu vienu latu, atbalstīt projektu "Paēdušai Latvijai", izmantojot "Maxima" veikalu tīklā izvietotās ziedojumu kastītes, kā arī ziedot portālā www.paedusailatvijai.lv, kur iespējams atrast plašāku informāciju par projektu. Uzņēmumi tiek aicināti ziedot pārtiku.

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas