Plāno uzņemt “Mazās, jaukās meles” filmuJa jūs esat uztraukušies, ka pasaules slavenais seriāls “Pretty Little Liars” (Mazās, jaukās meles) varētu beigties uz visiem laikiem, ir labas ziņas – tā nenotiks.

Pat ja sērijas, iespējams, beigsies pēc septītās sezonas, kas 2016. gadā būs pieejamas skatītājiem, seriāla producente Marlēne Kinga atklāja, ka visdrīzāk pēc tam tiks uzņemta filma.

“Mums ir dažas ļoti lielas idejas priekš lieliskas “Pretty Little Liars” filmas, bet tās netiks realizētas uzreiz pēc tam, kad beigsies sērijas,” Kinga atklāja ASV sarunu šovā. “Es domāju, ka mēs ieturēsim nelielu pauzi un ļausim visiem attapties no seriāla beigām, un tad, cerams, atgriezīsimies un kopā uzņemsim kaut ko ļoti īpašu”.

Jau sestās sērijas otrajā pusē izskanēja dažādas baumas, ka septītā sezona būs seriāla noslēdzošā sezona, ko apstiprināja lielākā daļa no seriāla aktieriem. Taču vairāki seriāla režisori, tai skaitā pati Marlēne, pret septīto sezonu izturas ar “tad jau redzēsim” attieksmi.

Tāpat režisore skatītājiem atklāj nelielas nianses par gaidāmajām sērijām: “Meitenes, ko jūs redzējāt iepriekšējās sezonās, vairs nebūs tās pašas meitenes. Viņas ir pieaugušas, ļoti nobriedušas jaunas sievietes, kuras aizvada ļoti interesantas dzīves, un atkal gatavojas atgriezties Rouzvudā. Protams, tās ir mazās jaukās meles, tādēļ viņas atgriežas ar noslēpumiem un dažiem meliem”.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas