Plānot uzņemt filmu “Kruella” ar Emmu Stounu titullomāAktrise Emma Stouna ir pārrunās ar filmu studiju “Disney”, lai jaunā projektā attēlotu nelieti Kruellu, kura ir oriģinālais tēls “101 dalmācieša” filmās.

Asa sižeta filmas, kuras nosaukums ir “Kruella”, filmēšana varētu sākties otrā 2016. gadā pusē. Tā ir balstīta uz britu scenāristes Kellijas Marselas scenāriju, kura plašāk pazīstama ar viņas darbu pie “Fifty Shades of Grey” filmas. Projektam gan vēl joprojām nav režisora, taču jau rodas idejas par galvenajiem aktieriem, no kuriem vienu varētu tēlot Emma Stouna.

“Disney” jau iepriekš ir izdarījis līdzīgu darbu, Andželīnai Džolijai atsevišķā filmā attēlojot multfilmas “Guļošā skaistule” ļauno karalieni, taču šoreiz studijai varētu būt grūtāks darbs, jo Kruella ir ļaundare, kurai ir neapvaldāma vēlme nogalināt desmitiem kucēnus un pārvērst tos kažokādā. Lai gan ļaunā karaliene vēlējās nogalināt princesi, skatītāji ir daudz jūtīgāki, kad runa ir par dzīvnieku vardarbību vai draudiem par dzīvnieku vardarbību.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas