Plotņikova un Marts Kristiāns Kalniņš dziedās Paula dziesmas

Jau pēc mēneša sāksies dziedošās aktrises Veronikas Plotņikovas un mūziķa Marta Kristiāna Kalniņa dueta koncertturneja pa Latviju


Koncertturnejas "Raimonda Paula dueti" ietvaros visā Latvijā notiks deviņi koncerti, priecējot klausītājus ar jaunām versijām par leģendārām Raimonda Paula dziesmām, kuras savulaik izpildīja Noras Bumbieres un Viktora Lapčenoka tandēms.


Līdztekus nupat publiskotajai dziesmai "Šajā pasaulē" ar Jāņa Petera vārdiem koncertos skanēs gan plašai publikai mazāk zināmas Paula dziesmas no 70.gadu repertuāra, gan tautā iemīļoti hiti, piemēram, "Sikspārņa Fledermauša dziesma", "Lauku gruķis Rīgas tirgū" un citas.


Aktrises un mūziķa savdabīgajā duetā šīs Raimonda Paula dziesmas iemantojušas ne vien jaunu skanējumu, bet arī jaunas skatuviskās interpretācijas. Līdz ar to var droši apgalvot, ka leģendārā Raimonda Paula dziesmu programma šopavasar būs skatāma un klausāma īsta koncertuzveduma veidolā.


Par režiju atbildību uzņēmusies pati Veronika Plotņikova, bet duetu koncertos instrumentāli pavadīs grupas "Autobuss debesīs" mūziķi.


Koncertu otrajā daļā Veronika Plotņikova un Marts Kristiāns Kalniņš izpildīs populārākās dziesmas no savas iepriekšējās mūzikas programmas "Mīlestības vārdā" un TV3 televīzijas šova "Dziedi ar zvaigzni" repertuāra.


Avots: nra.lv

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas