Populāro puišu grupu “One Direction” pamet viens no dalībniekiemPopulārās grupas "One Direction" dalībnieks Zeins Maliks oficiāli paziņojis par grupas pamešanu, savukārt grupa turpinās savu darbību kā kvartets.

Maliks savu lēmumu skaidro ar vēlmi pēc normālas dzīves: "Grupas "One Direction" posms dzīvē ir sniedzis man vairāk kā spēju iedomāties, bet pēc pieciem gadiem ir sajūta, ka šis ir īstais brīdis man pamest grupu," sacīja Maliks.

Grupas dalībnieks atvainojies faniem par savu lēmumu, taču uzskata, ka viņam ir jādara tas, kas šobrīd šķiet vispareizāk.

Grupa "One Direction" turpinās darbību kā kvartets, tai skaitā spēkā paliek arī grupas pasaules tūre un piektā albuma ierakstīšana šī gada beigās.

"Mēs patiešām esam skumji redzot Zeinu ejam, taču vienlaikus mēs respektējam viņa lēmumu un sūtam mūsu mīlestību viņam nākotnē. Pa šiem pieciem gadiem mēs esam kopā piedzīvojuši patiešām lieliskus brīžus - mēs esam gājuši cauri tik daudz kam un vienmēr paliksim draugi" rakstīts grupas oficiālajā paziņojumā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas