Prāta Vētra izziņo koncerttūres “7 soļi svaiga gaisa” koncertu LiepājāNo šodienas, 1.decembra, grupas Prāta Vētra šīs vasaras koncerttūres “7 soļi svaiga gaisa” noslēguma koncerta Rīgā ieraksts DVD ir pieejams Latvijas veikalos un arī digitāli HD formātā www.ekase.lv

Vairāk kā divas stundas garais ieraksts piedāvā vēlreiz piedzīvot neaizmirstamās sajūtas, kuras valdīja par “Prāta Vētras dziesmusvētkiem” nodēvētajā koncertā Rīgā.

Par īpaši draudzīgu cenu – EUR 12.99 – DVD būs nopērkams t/c “Spice” informācijas centrā un www.ekase.lv

Grupa Prāta Vētra ir īpaši gandarīta paziņot par vienošanos ar Liepājas pilsētu par “7 soļi svaiga gaisa” koncerta rīkošanu Liepājā, “Daugavas” stadionā 2016. gada 20.augustā.

“Mums ir tiešām no sirds liels prieks, ka varam atgriezties vēju pilsētā ar solo koncertu, kāds Liepājā nav bijis vairāk kā 10 gadus! Jau šovasar Rīgas koncertā sapratām, ka vēlamies atkārtojumu un tāpēc ļoti gaidīsim Liepājas koncertu – sarīkosim kārtīgu prāta vētru ar 7 soļiem svaiga gaisa!” savā priekā dalās Renārs Kaupers.

Koncerta biļetes būs tirdzniecībā no 10.decembra plkst. 10.00. Pirmās trīs dienas stāvvietu biļetēm īpaša cena – 21 eiro.

Uz Liepājas koncertu būs nopērkamas arī sēdvietas (EUR 21-40), fanu zonas biļetes (EUR 30) un biļetes invalīdiem .
Biļetes meklējiet www.ekase.lv, t/c “Spice” informācijas centrā un Liepājā, koncertzāles “Lielais dzintars” kasē.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas