Račs izsludina jaunai grāmatai veltītu koncertu un publicē jaunu dziesmuŠī gada 22. augustā, “Dzintaru koncertzālē” Guntars Račs ar svētku koncertu atvērs savu jauno dzejoļu grāmatu “Mīlestība ir”. Koncertā piedalīsies grupas – “bet bet”, “Saldās sejas” un īpašie viesi. Kopā ar jauno grāmatu “Mīlestība ir”, koncertā tiks prezentēts arī grupas “Saldās sejas” pirmais studijas albums “Klausieties visi!”. Biļetes uz koncertu jau ir iegādājamas “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

Jaunajā grupas “Saldās sejas” albumā būs iekļautas jaunas Rača, Kleina un Jāņa Narkevica dziesmas. Jaunākā no tām ir “Tu esi mana zvaigzne”, kura šonedēļ nonāks arī Latvijas radiostacijās un kuras ierakstu piedāvājam noklausīties arī jums.

Dziesmas “Tu esi mana zvaigzne” mūzikas autors Tomass Kleins: “Jau sen gribējās uzrakstīt kādu saulainu dziesmu Santanas stilā, kas pēc būtības ir tāds klasisks latino, taču mēs to apvienojām ar sev raksturīgajām Liepājas roka skaņām”Dzies
mu iedziedājis Tomass un grupas jaunākais dalībnieks Jānis Narkevics Juniors, kurš par dalību “Saldajās sejās” saka sekojošo: “Esmu laimīgs muzicēt kopā ar saviem bērnības elkiem. Tas tiešām ir neaprakstāmi.”

Pirms pāris dienām grupa nofilmējusi dziesmas videoklipu, kurš būs skatāms pēc 2 nedēļām. Visu jaunā albuma koncertprogrammu dzirdēsiet Guntara Rača jaunajai grāmatai “Mīlestība ir” veltītajā koncertā 22. augustā, “Dzintaru koncertzālē”.

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas