Raimonds Pauls piepilda kādu sapni un dāvina dziesmu grupai “Saldās sejas”Jau trešo gadu, sadarbībā ar portāla Draugiem.lv, mūziķis un dzejnieks Guntars Račs organizē tā saukto "tautas dzejnieku" konkursu "Dzeja no sirds", kurā parasti tiek iesūtīti ap 1000, pārsvarā vēl mazpazīstamu dzejnieku darbi. Tos izvērtējot, tiek atlasīti 10 -15 labākie, bet viens, īpašais dzejolis, beigu beigās pārtop par dziesmu. Pirmajā gadā dziesmu ar uzvarētāja dzejoli radīja Jānis Lūsēns, otrajā gadā Uldis Marhilevičs, bet šogad jau pats Raimonds Pauls!

Šī gada konkursā uzvarēja Bauskas mūziķis un dziesmu autors Gatis Zotovs, kura dzejoli no trīs iespējamajiem pretendentiem izvēlējās pats Maestro, bet dziesmu izpildīt uzticēja grupas “Saldās sejas” abiem jaunākajiem izpildītājiem – Katrīnai Binderei un Jānim Narkevicam.

Gatis Zotovs: “Varu tikai minēt, cik dziesmu ir sarakstījis Raimonds Pauls, bet jūtos pagodināts, ka, nu ir tapusi arī viena ar manis sarakstītiem vārdiem. Vislielākās lietas dzīvē notiek tad, kad tu uz neko lielu neceri - tas šoreiz attiecas uz šo piedalīšanos konkursā. Dziesma, manuprāt, skan labi - paldies par to grupai "Saldās sejas".

Raimonds Pauls: “ Izlasīju visus man iesniegtos dzejoļus un paliku pie šī, jo uzrunāja atslēgas frāze. Noklausījos arī “Saldo seju” ierakstu un domāju, ka ir ļoti pieklājīgs numurs sanācis!”

Katrīna un Jānis (Saldās sejas): “Vienmēr esam vēlējušies izpildīt kādu jaunu, īpaši mums rakstītu Maestro dziesmu. Nu mūsu sapnis ir piepildījies!”

Tuvākā tikšanās ar "Saldās sejas" dalībniekiem būs 1. martā Ķīpsalas hallē plkst. 11.00, kur mūziķi atbalstīs Guntaru Raču, kuram uzticēts atklāt šī gada “Latvijas Grāmatu izstādi 2019”, kurā Guntars pirmo reizi prezentēs dzejoļus no savas topošās grāmatas “Mīlestība ir”. Papildus Info: https://goo.gl/Va9XXV . 8. martā ar īpaši sirsnīgu programmu mūziķi uzstāsies Guntara Rača grāmatas “365” svētku koncertā Mārupes kultūras namā. 23. martā mūziķi viesosies Rundālē, bet 25. maijā viss kuplais “Saldo seju” sastāvs uzstāsies Olainē. Informācija sekos!

Dziesma “Koks ar diviem galiem” pieejama YouTube, Spotify, iTunes, Deezer, Amazon un citur.

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas