Raiņa un Aspazijas vasarnīca aicina ģimenes uz radošu muzeja apmeklējumu svētku noskaņāsRaiņa un Aspazijas vasarnīca aicina ģimenes decembra pirmssvētku sestdienās (4., 11., 18. decembrī) izdzīvot Ziemassvētku stāstu muzejā! Kā Rainis šeit pavadīja vienus no saviem Ziemassvētkiem? Kādus apsveikumus sūtīja un saņēma? Ar ko cienāja atnākušos ciemiņus?

“Ziemas pēcpusdienā jau krēsloja, kad atkal redzēju Raini, ejot uz savu vientulību un, nezin, kāpēc, man likās, ka viņam bija skumji. Man radās tik neatvairāma vēlēšanās aiziet pie viņa un pateikt ko labu,” vēsta kaimiņu meitenes Olgas atmiņas par viņas pirmo iepazīšanos ar Raini tieši Ziemassvētku vakarā.

Muzeja apmeklējuma laikā būs iespēja apskatīt dzejnieku senās istabas un izzināt dažādus stāstus, iepazīt pastkaršu sūtīšanas tradīciju, mācīties dzejoļus un padarīt svētkus gaišākus vientuļiem senioriem Raiņa dzimtajā Sēlijas novadā, rakstot tiem vēstules un Ziemassvētku apsveikumus, kurus muzeja rūķi nogādās īsi pirms svētkiem.

Radīsim pirmssvētku sajūtu kopā!

Darbošanās notiek individuāli vienas ģimenes lokā. Lai organizētu drošu apmeklējuma norisi visiem interesentiem, lūgums pieteikties pa tālr. +371 67764295 vai e-pastā rainis.vasarnica@memorialiemuzeji.lv, norādot datumu un vēlamo ierašanās laiku.

Pieaugušajiem uzrādāms derīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts. Muzejā visiem apmeklētājiem jālieto sejas un deguna aizsegs.

Ģimenes ieejas biļete muzejā: 3 EUR.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas