Ralfam Eilandam jauna dziesma kopā ar Kasparu BreidakuMūziķis Ralfs Eilands klausītājiem nodod savu jaunāko skaņdarbu “Viss, Kas Man Pieder”, kā mūzikas autors ir pats mākslinieks un Reinis Briģis. Dziesmas tapšanai klāt stāvējis arī producents DJ Monsta, kurš ir nozīmīgs palīgs Ralfa gaidāmā albuma skaņdarbu ierakstos. Dziesmas teksta autori ir Ralfs un Kaspars Breidaks.

“Ir nenoliedzami, ka mūsu draudzība ar Kasparu Breidaku turpina attīstīties. Sākām ar savstarpējiem izaicinājumiem TV, radio pārraidēs un nu jau spēlējam izrādes un kopā rakstam dziesmas. Ir prieks, ka mēs ar skatītājiem varam atkal tikties siltās un mājīgās iekštelpās, lai caur joku parunātu par visu, kas ar mums pa šo laiku ir noticis! Iespējams arī nodziedāsim “Viss, Kas Man Pieder”, jo dziesmu, tās tapšanas procesā, ik pa laikam sūtīju Kasparam, kurš, saņemot gala versiju, tā sapriecājās par dziesmas “dzimšanas” procesa vērošanu, ka ierosināja to varbūt arī nospēlēt izrādē," atklāj Ralfs Eilands.

Ralfa Eilanda un Kaspara Breidaka tandēms skatītājiem ierastāks ir izrādēs “Mēs Jūs Mīlam”, kuras turpinās priecēt apmeklētājus 14. un 26. oktobrī Hanzas Peronā.

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas