Reperis rolands če izdod dziesmu “Atkal jau”Pašmāju reperis rolands če izdod pozitīvā noskaņā ieturētu enerģisku dziesmu “Atkal jau”, kuras tapšanā izmantoti elementi no grupas Šokolāde 1999. gada dziesmas “Ir kāds”.

“Atkal jau” ir enerģisks repa singls ar svaigiem un aktuāliem popmūzikas elementiem, kas solās būt patīkams pārsteigums gan rolanda če faniem, gan jauniem klausītājiem. rolands če atklāj, ka singlā izmantotā atsauce uz dziesmu “Ir kāds” nav nejauša izvēle, bet gan cieņas apliecinājums Latvijas 90. gadu popmūzikai, jo bērnības gados klausīta, šī dziesma visspēcīgāk iespiedusies atmiņā. Atsauces uz šo dziesmu redzamas arī “Atkal jau” videoklipā.

“Vai tev ir bijis tā, ka pamosties no slikta sapņa, bet saproti, ka nemaz neesi pamodies un tas turpinās? Man ir. Tāpēc es vēlējos šajā video atainot tieši pretējo – es pamostos aizvien labākā un labākā sapnī. Šobrīd jūtos uz radošā viļņa, domāju, ka šādā veidā to varu vislabāk parādīt klausītajiem. “Vēlos, lai šim sapnim beigu nav” – tā teica grupa Šokolāde 1999. gadā, tā saku es 2020. gadā,”, par dziesmu stāsta rolands če.

Latvijas repa skatuves aprindās rolands če ir jau atzinību ieguvis mākslinieks, bet plašākai sabiedrībai rolanda če vārds kļuva zināms pēc singla “Tort” veiksmīgajiem panākumiem, kā arī dziesmas “Riņķa deja (Krievu rulete)”, kas bija arī mākslinieka pirmā sadarbība ar mūzikas izdevniecību Universal Music. rolands če ir reperis, dziesmu autors un producents no Talsiem, kurš ar mūziku nodarbojas jau vairāk kā desmit gadus, profesionālāk tai pievēršoties 2016. gadā. Mūzikā darbojas gan kā solo mākslinieks, gan ņem dalību vairākos kopprojektos, no kuriem panākumiem bagātākais ir duets kopā ar kolēģi, reperi xantikvariāts – abu pēdējais kopalbums “Siera Plate 2” ir guvis lielu atsaucību klausītāju vidū, kā arī tika nominēts Latvijas mūzikas balvai “Zelta mikrofons 2019”.

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas