Rēzeknē ielīgos Krasta ielas promenādiSvētki, kurus vasaras viducī gaidām ar nepacietību, notiks arī šogad, tikai nedaudz citādā formātā nekā ierasts. Jau trešdien, 23. jūnijā no 12.00 līdz 15.00 Rēzekne svinēs Līgo svētkus un rēzeknieši varēs piedalīties svētku aktivitātēs Krasta ielas promenādē.

Aiz Rēzeknes pilskalna būs dažādas radošās darbnīcas, kuras organizē un vadīs “Zeimuļa” pedagogi – "Jāņu dienas vēdeklītis", "Svētku dienas apsveikums", "Ozola lapiņa", "Rotāsimies" un "Līgo rokassprādze".

“JAcis” un “Draugu centrs” piedāvās neformālas aktivitātes bērniem vairākas stacijās, savukārt sporta biedrība “Sedna” veidos orientēšanās aktivitātes. Vainagu pīšanas meistarību varēsim apgūt Jauniešu domes vadībā. Rēzeknes Sporta pārvalde organizēs visdažādākās atrakcijas, kur ikkatrs atradīs sev visvairāk saistošu nodarbi. Būs “Gumijas stiepšana”, “Ūdens pistoles”, “Latvju raksti”, “Slapjās bumbas mešana” un Ūdens stafete vai vainaga mešana tālumā.

Līgo dziesmas un lustīgi danči būs skatāmi un klausāmi pie un uz dzirnavu tilta, pie un uz tilta pretī slimnīcai, kā arī no Rēzeknes mākslinieciskajiem kolektīviem būs labi aplīgots arī skaistais uzraksts “Rēzekne”.

Foto: Ilustratīvs

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas