Rīgā atgriežas britu reperis ScarlxrdBritu reperis Scarlxrd, kurš pagājušajā vasarā uzstājās Rīgā ar jaudīgu, enerģijas piepildītu koncertu, atgriežas ar diviem jauniem albumiem un šodien, 15. oktobrī, uzstāsies koncertzālē “Palladium Rīga”.

Izraisījis milzu interesi mūzikas straumēšanas saitēs kā “SoundCloud” ar 225 tūkstošu sekotāju skaitu, ar divu miljonu sekotāju skaitu “YouTube” un vidēji vienu miljonu klausījumu skaitu mēnesī “Spotify”, mūziķis turpina sevi pierādīt un negrasās apstāties.

Kā raksta koncerta rīkotāji, Scarlxrd daiļrade ir “uzmanību aizraujoša mūzika, kas apvieno uzstājīgus trepa žanra ritmus ar vokālo sniegumu un pārgalvīgi izjauc robežu starp repošanu un bļaušanu.”

Repa kritiķi neskopojas ar uzslavām, aprakstot Scarlxrd performances, kā arī unikālo hip hopa skanējumu, kurā saklausāmas daudzas ietekmes arī no metālmūzikas.

“Vēlme izrauties ārpus savas vīzijas parametru robežām arī padara Scarlxrd par unikālu talantu ne tikai rokmūzikas aprindās, bet arī viņa repa līdzgaitnieku lokā,” raksta koncerta rīkotāji.

Kopš iepriekšējās uzstāšanās Rīgā Scarlxrd ir paspējis vienu jaunu albumu. “Infinity” precīzi attaino mākslinieka muzikālo ietekmju apvienojumu. Šajā albumā 12 dziesmu garumā Scarlxrd pārvērš mūsdienu zināmo mūzikas trepa žanru.

Albums “Immxrtalisatixn” pie klausītājiem nonāca 4. oktobrī un Rīgā būs iespēja dzirdēt tā pirmatskaņojumu.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas