Rīgā būs skatāmas pēdējās operetes “Klīvija” izrādesSvētdien, 19. oktobrī plkst.17:00 kultūras pilī „Ziemeļblāzma” būs skatāma iecienītā un gaidītā Niko Dostāla romantiskā operete „Klīvija”.

Izcils Latvijā iemīļotu mākslinieku ansamblis – Sonora Vaice, Ingus Pētersons, Marlēna Keine, Juris Ādamsons un citi, kā arī Operetes orķestris, koris un dejotāji. Pirmo reizi Rīgā – Džonija lomā tenors Kārlis Rūtentāls. Pēc viesizrādēm Latvijas reģionos, skatītāju pilnās zālēs, saņemot bagātīgus aplausus un stāvovācijas, pēdējās izrādes Rīgā. Latvijā atdzimst skatītāju visos laikos mīlētā operete!

„Šīs ir pēdējās operetes „Klīvija” izrādes šajā sezonā. Pēc izrādēm Latvijas novados, kad esam bagātīgi apbalvoti ar skatītāju sajūsmu un stāvovācijām, atgriežamies Rīgā. Esam pārliecinājušies, ka operete ir gaidīta! Tāpēc mēs turpinām savu nebūt ne vienkāršo darbu pie pilnvērtīga operetes teātra atjaunošanas!” izrādes producente, Latvijas operetes fonda vadītāja Agija Ozoliņa-Kozlovska pauž gandarījumu.

Skatītājus priecēs izcils Latvijā iemīļotu mākslinieku ansamblis – Sonora Vaice, Ingus Pētersons, Marlēna Keine, Juris Ādamsons, Jānis Kirmuška, Zigurds Neimanis, Juris Frinbergs kā arī Operetes orķestris, koris un dejotāji. Pirmo reizi Rīgā – Džonija lomā – tenors Kārlis Rūtentāls.

Izrādes radošā komanda ir radījuši košu, dzīvi svinošu un jautru skatuves iestudējumu. Tā ir muzikāli valdzinoša izrāde par mīlestību, cilvēciskajām vājībām un vērtībām. Gluži kā dzīvē, arī Klīvijas varoņi neiztiek bez dramatiskiem sarežģījumiem, bet kā jau operetē pieklājas, tie viegli tiek atrisināti.

Latvijas operetes fonda vadītāja Agija Ozoliņa-Kozlovska pauž: ”Šī ir viegla un jautra muzikālā izrāde atpūtai, kas neprasa nekādas priekšzināšanas. Tā veidota, lai būtu interesanta gan jauniem, gan dzīvē pieredzējušiem cilvēkiem, kam patīk labs humors, cilvēcīgo attiecību vieglums, šarms un koķetērija, temperamentīgas dejas un skaista mūzika.”

Rīgas Muzikālā teātra Niko Dostāla operetes „Klīvija” iestudējuma pirmizrāde notika Rīgā šī gada februārī un viesojojoties dažādos Latvijas novados, piedzīvojusi gan pārpildītas skatītāju zāles, gan stāvovācijas, kas apliecina kvalitatīva operetes žanra atdzimšanu Latvijā!

Operete „Klīvija” vēl tikai 19.oktobrī un 2.novembrī Rīgā, kultūras pilī „Ziemeļblāzma”.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas