Rīgā koncertēs dziedātājs Maikls Boltons


12.maijā hallē Arēna Rīga koncertēs amerikāņu dziedātājs un komponists Maikls Boltons (Michael Bolton).


Maikls Boltons izdevis 18 solo albumus, kas pārdoti vairāk kā 53 miljonos kopiju visā pasaulē. Viņš izpelnījies savu zvaigzni Holivudas slavas alejā, četras Grammy nominācijas un divas Grammy balvas, kā arī vairākkārt iekļauts žurnāla „People” pasaules pievilcīgāko vīriešu sarakstā (tai skaitā 2012.gadā atzīts par vienu no seksīgākajām slavenībām).


Liriskās balss īpašnieka repertuārā dominē mīlas balādes. Populārākās no tām - Can I Touch You...There, Said I Loved You...But I Lied, Love is a Wonderful Thing, How Am I Supposed to Live Without You, Missing You Now, When a Man Loves a Woman - viņš izpildīs arī Rīgā.


Paralēli solokarjerai Boltons sadarbojas ar ievērojamākajiem mūsdienu producentiem un komponistiem un ir ražīgs dažādu žanru dziesmu autors. Tās izpildījuši Kanje Vests, Jay Z, Džons Ledžends, Bārbra Streizande, Džo Kokers, grupa KISS, Šēra, Kenijs Džīun pat Lady Gaga. Viņš ir viens no retajiem komponistiem, kas sadarbojies ar Bobu Dilanu – abi kopā radījuši dziesmu Steel Bars. Dziedātājs ir uzstājies duetā ar Lučāno Pavaroti, Plasido Domingo, Hosē Karerasu, Sīlu, BB Kingu, Šēru un citiem.


Maikla Boltona mūzika un balss bieži dzirdama filmās un seriālos. Piemēram, viņa iedziedātā kompozīcija Go The Distance, kas radīta animācijas filmai Herkuless, tikusi nominēta Oskara balvai kategorijā „Labākā oriģināldziesma”. Arī pats Boltons labprāt filmējas, tai skaitā nesen piedalījies populārajā komēdijseriālā „Divarpus Vīri”.


Ārpus muzikālās karjeras Maikls Boltons daudz laika velta labdarībai un jau 20 gadus vada savu fondu, kas rūpējas par nelaimē nonākušām sievietēm un bērniem.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas