Rīgā norisināsies Miķeļdienas gadatirgus


Sestdien, 29. septembrī Rīgā ar plašu kultūras programmu atzīmēs Miķeļdienu. Doma laukumā no plkst. 9 līdz 17 paredzēts arī tradicionālais Miķeļdienas gadatirgus, vēsta Rīgas pašvaldībā.


Ikgadējais gadskārtuieražu pasākums jau septiņpadsmito gadu pēc kārtas pulcēs rīdzinieks un pilsētas viesus uz lustēšanos un tirgošanos visas dienas garumā.


Miķeļdienas gadatirgū varēs nobaudīt dažādus lauku labumus – ābolus, bumbierus, ķirbjus, pupas, dzērvenes, zāļu tējas medu, maizi un speķi, kūpinātas zivis, kā arī atrast sev tīkamākos sēņu grozus, māla podus, cimdus, zeķes, cepures, šalles un daudzus citus gan skaistus, gan praktiskus Latvijas amatnieku darinājumus.


29. septembrī no plkst. 10.00 līdz 18.00 un 30. septembrī no plkst. 10.00 līdz 16.00 pie Kongresu nama norisināsies arī ikgadējais Burkānu festivāls.


Pasākuma laikā tiks godināta Latvijā ražotu dārzenu garša, smarža, veselīgs un radošs dzīvesveids. Burkānu festivāla laikā apmeklētājiem būs iespēja iepazīt interesantas skulptūras, kas veidotas no Latvijā audzētiem burkāniem. Skanēs dziesmas, bērni aicināti piedalīties rotaļās, konkursos un uzzināt daudz ko jaunu par burkāniem.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas