Rīgā norisināsies Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltītie pasākumiAtzīmēt 1. jūniju - Starptautisko bērnu aizsardzības dienu - ir nemainīga tradīcija daudzās pasaules valstīs, arī Latvijā. Šajā dienā notiks dažādas norises, kas veltītas bērniem, sniedzot sajūtu, ka šī ir tieši viņu diena.

No 1. jūnija līdz 13. jūnijam katru dienu no 9.00 līdz 23.00 kultūras pils “Ziemeļblāzma” parkā – parka spēle “Noslēpumainie ciemiņi”

Lai piedalītos spēlē un laimētu vienu no desmit vides objektiem – citplanētieša figūru, pie informatīvā stenda jāsaņem pils parka plāns un fasādes logu plāns, kurā dažādās vietās pierakstīti skaitļi no 1 līdz 100. Atrodot visas 17 citplanētiešu atrašanās vietas parkā, spēles dalībniekam uz norādīto tālruņa numuru īsziņas veidā jānosūta 17 skaitļi, kas atbilst citplanētiešu atrašanās vietām. Vēlam veiksmi!

No 1. jūnija līdz 20. jūnijam kultūras un atpūtas centrs “Imanta” aicina piedalīties aizraujošā un izglītojošā pastaigu takā-spēlē bērniem un visai ģimenei “Arī tā ir mana Imanta”

Spēles karti no 1. jūnija katru dienu no 10.00 līdz 20.00 var saņemt pie kultūras centra dežurējošā personāla un citviet apkaimē (skat. https://imantakultura.riga.lv/). Projekts tapis sadarbībā ar Anniņmuižas apkaimes biedrību “Riga Annenhof” Piedalies, nosūti pareizās atbildes uz e-pastu imanta@riga.lv un laimē pārsteiguma balvu!

No 1. jūnija Izglītības, kultūras un sporta departamenta Facebook lapā Kazahstānas un Latvijas bērnu ar īpašām vajadzībām zīmējumu izstāde tiešsaistē “Pasaule ar bērna acīm”

Izstādē būs skatāmi 60 abu valstu bērnu darbi. Tā tapusi, atzīmējot Rīgas un Kazahstānas pilsētas Nursultanas sadraudzības 15. gadadienu un par godu Kazahstānas Republikas neatkarības 30. gadadienai.

No 1. jūnija līdz 14. jūnijam Rīgas pašvaldības mākslas skolu audzēkņu sveiciens Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā Rīgas sabiedriskā transporta monitoros.

Monitoros būs redzami Māras Muižnieces Rīgas mākslas skolas, Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas, Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas un Bolderājas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbi.

Starptautiskās bērnu aizsardzības dienas pasākumus atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Foto: Ilustratīvs

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas