Rīgā notiks Maikla Džeksona šovs “The Ultimate Thriller”



Ir pagājuši jau četri ilgi gadi, kopš Maikla Džeksona komanda pārtrauca savas uzstāšanās Eiropā, bet tagad viņi nāk klajā ar jaunu tūri, informē portāls www.qazeta.net.

Šovi Latvijā un Igaunijā tiks demonstrēti 2014. gada decembrī, bet pēc tam viņi uzstāsies 2015. gada maijā un jūnijā.

„The Ultimate Thriller” tiek uzskatīts par visautentiskāko pasaules līmeņa šovu, kas veltīts Maikla Džeksona piemiņai.

Šajā komandā darbojas Lavels Smits (LaVelle Smith), kurš pildīja horeogrāfa un vadošā dejotāja lomu tādās tūrē, kā „Dangerous”, „Bad” un „History”, Miks Tompsons (Mic Thompson), kurš grupā darbojās astoņus gadus kā Maikla galvenais dejotājs un kuru var redzēt klipos „Dangerous” un „Ghost”, un Maikls Prinss (Michael Prince) − ilggadējs skaņu ierakstu inženieris un atbildīgais par televīzijas ierakstiem un dzīvajiem šoviem. Tas, ka viņi ir pazinuši Maiklu Džeksonu un ieguvuši pieredzi kopīgā darbā ar viņu, ir svarīgs moments, kas ļauj viņiem sagatavot un sniegt pilnīgi autentisku priekšnesumu.

Maikls Prinss un Lavels Smits piedalīsies šajā koncerttūrē. Viņi paši neuzstāsies ,taču sekos tam, lai šovs būtu reālistisks un izcilā, neatkārtojamā Maikla atstātais mantojums joprojām būtu dzīvs un turpinātu savu slavas ceļu.

Šova programma ir sagatavota divām stundām, kurā tiks iekļautas izcilas dziesmas, dejas, apgaismojums, video, specefekti un, protams, aizraujošs šovs, ko diez vai kāds vēlētos palaist garām.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas