Rīgā un novados tiks izrādīta Ghetto Games filmaKinoteātrī „Forum Cinemas” 21.februārī plkst.19.00 un 22.februārī plkst.16.00 teju simts Latvijas novadu kultūras namos un kinoteātros vienlaicīgi tiks demonstrēta Latvijā lielākās ielu sporta un kultūras kustības Ghetto Games 2013. gada dokumentālā filma „Tas ir tikai sākums”.

„Šī dokumentālā filma būs ne tikai par 2013.gada sezonas aizvadītajiem notikumiem. Šis ir stāsts par to, ka katram no mums ik rītu ir dotas divas izvēles iespējas: celties, sasniegt savus mērķus un padarīt pasauli labāku vai noslinkot un gulēt tālāk. Ghetto Games kustība ir par kaislību, par motivāciju augt un attīstīties. Dzīvot ar saukli "Dzīvo dzīvu dzīvi!", nevis tikai eksistēt alkatīgu cilvēku radītā sistēmā. Šis stāsts ir par cilvēkiem, kuri dod priekšroku sportiskam dzīves veidam un sevis pilnveidošanai, nevis tikai ballītēm un nakts uzdzīvei," atklāj Ghetto Games līderis Raimonds Elbakjans.

Pēc filmas pirmizrādes, tā mēneša garumā tiks izrādīta "Forum Cinemas" katru nedēļu. Savukārt, vairāk informācijas par seansiem novados būs pieejama 31.janvārī.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas