Rīgā uzstāsies breaks mūzikas leģenda Krafty Kuts


Sestdien, 17.novembrī klubā "Pulkvedim Neviens Neraksta" pasākuma Funky Breakout ietvaros uzstāsies leģendārais breaks mūzikas dīdžejs Krafty Kuts.


Šis pasākums noslēgs "Pulkveža" 17 gadu jubilejas nedēļu, informē viens no pasākuma rīkotājiem Rūdolfs Budze.
Martins Rīvs (Martin Reeves), labāk pazīstams kā Krafty Kuts ir dīdžejs un producents, neskaitāmu mūzikas balvu ieguvējs (tai skaitā Breakspoll apbalvojums par mūža ieguldījumu), ierakstu kompānijas Instant Vibes vadītājs.


Viņa mūziku izdevis Fatboy Slim, kā arī nesen klajā nāca Krafty Kuts trešais studijas albums "Let's Ride", kura ierakstā piedalījušies tādi mākslinieki kā Tim Deluxe, Sporty-O un Dynamite MC.


Līdzās īpašajam viesim uzstāsies projekta Funky Breakout iniciatori un rezidenti DJ Dub:ra, DJ All-Viss un DJ Rudd. Funky Breakout mērķis ir popularizēt klubu mūziku, kas žanriski sevī iekļauj tādus stilus kā breaks, nu funk, moombahton, dubstep, drum'n'bass, u.c. Jau sākot ar pirmo pasākumu pērnā gada martā, Funky Breakout rūpējas par kvalitatīvu un svaigu skanējumu, aicinot gan novirziena uzlecošās zvaigznes, gan sevi pierādījušus ārzemju diskžokejus. Viesu statusā pabijuši tādi mākslinieki kā A.Skillz (UK), Featurecast (UK), DJ Twister (PL), B-Side (UK), u.c.


Klubs atvērts no 20:00, ieeja pasākumā bez maksas.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas