Rīgā uzstāsies Eirovīzijas uzvarētāja Loreen25. aprīlī Daugavas koncertzālē uzstāsies zviedru dziedātāja un Eirovīzijas rekordiste Loreen.

Loreen, īstajā vārdā Lorine Zineb Nora Talhaoui, 31 gadu vecā mūziķe no Zviedrijas, milzu popularitāti Eiropā un citur pasaulē iekaroja, piedaloties starptautiskajā dziesmu konkursā Eirovīzija 2013. gadā, kur viņas priekšnesums ar skaņdarbu Euphoria ieguva rekordaugstu balsu skaitu, nodrošinot uzvaru un ieiešanu konkursa vēsturē līdz ar tādiem grandiem kā zviedru grupa ABBA, šveiciete Céline Dion un spāņu izcelsmes dziedātājs Julio Iglesias. Loreen panākumiem konkursā sekoja Euphoria uzvaras gājiens vairākās pasaules valstīs, iekarojot mūzikas aptauju virsotnes. Šo ieraksts iekļauts mūziķes debijas albumā Heal, izdotā 2012. gadā, līdzās citiem radio hītiem, piemēram, My Heart is Refusing Me, kā arī We Got The Power, kas tika pievienots albuma jaunākajai versijai 2013. gadā. Savukārt 2015. gadā gaidāms Loreen otrais albums Paperlights, ietverot sadarbības skaņdarbu ar Kiesza un citiem aktuāliem mūziķiem. Pirmais singls no gaidāmā albuma pie klausītājiem nonāks jau šomēnes.

Loreen 2013.-2014. gadā apceļoja pasauli ar pirmo solo turneju Tour XIV, sniedzot vairākus desmitus koncertu. Kā vienīgais koncerts Baltijā toreiz bija paredzēta uzstāšanās Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē, kas līdz ar viņu uzaicinājušā festivāla atcelšanu nenotika. 2015. gadā Loreen sagādā patīkamu pārsteigumu saviem faniem, ieplānojot 2 koncertus Baltijā, no kuriem 1 notiks Rīgā, koncertzālē, kas iepriekšējā sezonā uzņēmusi gan virkni labāko latviešu mūziķu, ka Linda Leen, Intars Busulis, Aija Andrejeva u.c., gan ārvalstu viesus Freshlyground un britu X-Factor veiksminieku James Arthur. 2015. gadā, turpinot sadarbību ar koncertaģentūru IC Concerts, Daugavas koncertzāle 25. aprīlī ar šovu pilnā koncertsastāvā uzņems dziedātāju Loreen.

Biļetes uz koncertu no otrdienas, 18. februāra 9:00 pieejamas Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās un internetā. Pirmo 200 biļešu cena tikai 15 EUR.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas