Rīgā uzstāsies Eltons Džons

3. novembrī "Arēnā Rīga" koncertu sniegs seškārtējais prestižās “Grammy” balvas ieguvējs, leģenda un pianists Eltons Džons, informē koncertaģentūra FBI.

Sers Eltons Džons ir veiksmīgākais dziesmu autors un izpildītājs pasaulē, kas var lepoties ar karjeras laikā pārdotiem vairāk nekā 250 miljoniem ierakstu.

Unikālās balss īpašnieks Eltons Džons Latvijā koncertēs kopā ar grupu. Viņa kontā ir vairāk nekā 50 hitu, tostarp “Your Song”, “Rocket Man”, “Crocodile Rock”, “Daniel”, “Goodbye Yellow Brick Road”, “Candle In The Wind”, “Don't Let the Sun Go Down On Me”, “Sorry Seems to be the Hardest Word”, “The Bitch Is Back”, “I Guess That's Why The Call the Blues”, “I'm Still Standing”, “Nikita”, “Blue Eyes”, “Sacrifice”, “Circle of Life”, “I Want Love”. Koncertā Rīgā klātesošie dzirdēs daudzus no tiem.

Mūziķis sadarbojies ar daudzām mūzikas zvaigznēm, tostarp Džonu Lenonu, Džordžu Maiklu, Stīviju Vonderu, Ēriku Kleptonu, bet 52. “Grammy” balvu pasniegšanas ceremonijā sēdās pie klavierēm kopā ar jauno mūzikas fenomenu Lady Gaga.

Viņa jaunākais albums “The Union” iznāca 2010. gadā un tas ierakstīts kopā ar amerikāņu dziesmu autoru un izpildītāju Leonu Raselu (Leon Russel), tādejādi pāršķirot jaunu lapaspusi Eltona karjerā. ““The Union” ir absolūts Eltona triumfs!” par albumu jūsmo britu laikraksts “The Guardian”. “Divi roka giganti, kas kopā radījuši patiesi izcilu darbu,” atzīmē respektablais žurnāls “Rolling Stone”, ierindojot “The Union” 2010. gada labāko albumu trijniekā.

Biļetes uz Eltona Džona koncertu varēs nopirkt no 16. augusta plkst. 10.00 “Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā un interneta lapā www.bilesuserviss.lv .

Pirmajām 1000 stāvbiļetēm būs īpaša zema cena – 20 lati, pēc tam stāvbiļete maksās Ls 25. Sēdvietu cenas: Ls 25, Ls 30, Ls 35 un Ls 50 (LMT Biznesa kluba zonā un līdzvērtīgās vietās zāles pretējā pusē).

Bet jau no ceturtdienas, 11. augusta, plkst. 10.00 “Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā, kā arī interneta veikalā www.bilesuserviss.lv tiks uzsākta biļešu iepriekšpārdošana “FBI” koncertu kluba biedriem (reģistrēties bezmaksas iespējams www.fbi.lv).

Avots: nra.lv


 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas