Rīgā uzstāsies Natālija ImbruglijaPirmo reizi Rīgā, Mežaparka Lielajā Estrādē, ar koncertu uzstāsies Austrālijas dziedātāja un aktrise, neskaitāmu prēmiju laureāte Natālija Imbruglija (Natalia Imbruglia), informē koncerta organizatoru pārstāvis.

Drosme un talants, iespējams, ir šīs lieliskās dziedātājas veiksmes galvenie komponenti. Skatītāji, kuri iegādājas biļetes uz Natālijas Imbruglijas koncertu, sajūt to milzīgo enerģētiku, kura pavada visas viņas uzstāšanās.

Mākslinieces „Shiver”, „That Day” un „Turn”, „Smoke” un „Beauty On The Fire” – visas kompozīcijas ir pārpildītas ar enerģiju un pārliecību par saviem spēkiem. Skatītāji ir iemīlējuši šo trauslo, eleganto un vienlaicīgi drošo un spilgto izpildītāju. Viņas hīti miljonos kopiju tika pārdoti visā pasaulē, bet Natālijas Imbruglijas koncerti jebkurā pasaules daļā kļuva par pašiem gaidītākajiem notikumiem.

Koncertā piedalīsies īpašie viesi no Latvijas, ko vārdi tiks paziņoti tuvākajā laikā.

Visus "Live Under Sky" koncerta izpildītājus vieno neparasta un ļoti tīra un skaista sava šova realizēšana, kas tiek nodrošināta ar pašiem mūsdienīgākajiem video un specefektiem.

Viesu ērtībai teritorijā būs organizētas ēdināšanas zonas ar bufetēm un restorāna tipa apkalpošanu, VIP zonas ar lieliskiem bāriem un restorāna tipa apkalpošanu, fanu zonu tiem, kuri vēlas būt tuvāk mīļākajai māksliniecei, sēdēšanas un dejošanas parteri.

Natālijas Imbruglijas koncerts programmas "Live Under Sky" ietvaros Rīgā notiks 22 jūlijā.

Biļešu tirdzniecība visās Biļešu serviss kasēs.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas