Rīgā uzstāsies populāra ukraiņu dziedātāja Loboda21. aprīlī Arēnā Rīga uzstāsies populāra ukraiņu dziedātāja Svetlana Loboda, informē portāls balticevents.info. Koncerts notiks starptautiska "Superstar Tour" koncerttūres ietvaros.

Iepriekšējā gada laikā Loboda kļuva par neskaitāmu apbalvojumu ieguvēju. Pati māksliniece – „Gada dziedātāja” atbilstoši televīzijas kanāla „MUZ-TV” un „RU.TV” viedoklim, un prēmijas „Fashion people awards” ieguvēja, bet viņas singli „Tavas acis” – labākā dziesma un labākais video radiostaciju „Russkoje Radio”, „Novoje radio” un telekanālu „RU.TV”, „MUZ-TV” un Musicbox versijā. Viņa pēdējais darbs bija klips uz dziesmu “Instadrama”, kurš pa vienu mēnesi ir savācis gandrīz 7 miljonus skatījumu.

Sava divu stundu ilgā šova ietvaros Loboda liek uzsvaru uz mūsdienu tehnoloģijām gaismas un vizuālo risinājumu sfērā, kā arī uz dramaturģiju, kas ir katra numura pamatā. Kopā ar dziedātāju darbosies viņas nemainīgā komanda 20 cilvēku sastāvā: muzikanti, balets, piedziedājums.

Biļetes uz pasākumu ir pieejami visās Biļešu Serviss kasēs.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas