Rīgas Centrāltirgus aicina kopīgi ieskandināt ZiemassvētkusPirmdien, 22. decembrī no 12:00 Rīgas Centrāltirgū notiks Ziemassvētku ieskandināšana, kuras laikā ikvienam apmeklētājam būs iespēja gan izgaršot, gan izbaudīt, gan arī pašam radīt svētkus!

RPAS Rīgas Centrāltirgus valdes priekšsēdētājs Anatolijs Abramovs saka: „Ikreiz pirms svētkiem Rīgas Centrāltirgū jaušama priekpilna rosība. Cilvēki novērtē, ka vienuviet pieejami daudzveidīgi, kvalitatīvi un svaigi produkti gardas un veselīgas maltītes pagatavošanai. Kas gan svētkos var ielīksmot vairāk par kopīgu ģimenes pulcēšanos mājā, kuru piepilda pašgatavotā mielasta bagātīgais aromāts. Lai pirmssvētku iepirkšanos izkrāsotu ar muzikāliem pārsteigumiem un radošām nodarbēm, dāvinām Rīgas Centrāltirgus apmeklētājiem, tirgotājiem un darbiniekiem sirsnīgu, skanīgu un gardu Ziemassvētku ieskandināšanas pasākumu.”

Jau no 12:00 visa pasākuma laikā darbosies radošās darbnīcas. Rotājumu darbnīcā ikviens varēs izgatavot savu eglīšu rotājumu un izdekorēt eglīti sakņu paviljonā vai savās mājās. Piparkūku glazēšanas darbnīcā lieli un mazi varēs radīt savu unikālo piparkūku cilvēciņu.

Visiem tiem, kas vēlēsies izgaršot svētkus, sakņu paviljonā būs iespēja apmeklēt Ventspils Tehnikuma jauno pavāru paraugdemonstrējumus, kur tiks gatavots īsts Ziemassvētku vakara cienasts. Savukārt Nēģu laukumā būs iespēja sasildīties pie ugunskura, nobaudot Sniegbaltītes gatavotu karsto ābolu ziemas dzērienu.

Lai svētki tiktu arī kārtīgi ieskandināti, visa pasākuma laikā norisināsies dažādi muzikāli priekšnesumi. Par svētku muzikālo noskaņu sakņu paviljonā visa pasākuma laika rūpēsies virtuozais ģitārists Rihards Lībietis. Ar populārām Ziemassvētku melodijām pieskandināt gaļas, sakņu un zivju paviljonus būs ieradies īsts Rūķu orķestris. Gaidāmi arī muzikāli Ziemassvētku pārsteigumi.

Tā kā Ziemassvētkos allaž tiek ceptas piparkūkas un bez tām nav iedomājams svētku mielasts, tad pasākuma aklajā degustācijā tirgus apmeklētāji varēs noteikt gardākās piparkūkas, ko iespējams nopirkt tepat – Rīgas Centrāltirgū.

Kopīgi tiks veidota arī Rīgas Centrāltirgus “Gardēžu kluba” recepšu siena, kuru papildināt ar savu Ziemassvētku mielasta recepti aicināts ikviens.

Pasākumu vadīs un par publikas iesaistīšanu rūpēsies pati Sniegbaltīte. Visas aktivitātes pasākumu laikā bez maksas. Laipni aicinām pozitīvā gaisotnē sarūpēt svētku mielastu un iesaistīties radošās un aizraujošās aktivitātēs!

22. un 23.decembrī Rīgas Centrāltirgū un Vidzemes tirgū notiks amatnieku un mājražotāju Ziemassvētku tirdziņš.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas