Rīgas Cirkā sāksies Ziemassvētku cirka programma


Piektdien, 20.decembrī plkst. 18:00 Rīgas Cirkā Ziemassvētku cirka programmas “Lielā Ziemassvētku eglīte” pirmizrāde. Rīgas Cirka svētku izrādē - brīnumainas pārvērtības un daudzveidīga, krāšņa programma. Līdzās Ziemassvētku vecītim, Jautrajam Burvim, Svētku Karalienei un Neaprēķināmam Zaķim, skatītājiem būs iespēja redzēt aizraujošu gigantisko jūras lauvu šovu, graciozos tuksneša kamieļus, zirgus, poniju, kā arī enerģijas pilnos foksterjerus, kas pacelsies Rīgas Cirka kupola augstumos.


“Katru gadu skatītājus vēlamies pārsteigt ar jaunu Ziemassvētku stāstu cirka mākslinieku izpildījumā. Šī gada cirka izrādes pamatā būs brīnumains stāsts par to, kas notiek, kad tieši piecas minūtes pirms Jaunā gada atnākšanas apstājas pats galvenais pulkstenis. Jaunais Gads var vienkārši neatnākt!.. Tieši tāpēc Jautrais Burvis, Svētku Karaliene, Ziemassvētku Vecītis un Neaprēķināmais Zaķis dosies pasaules ceļojumā, lai atvestu Jauno Gadu uz Rīgu. Un visi programmas mākslinieki viņiem palīdzēs izpildīt šo uzdevumu,” pastāstīja Rīgas Cirka direktore un mākslinieciskā vadītāja Lolita Lipinska.


Ziemassvētku programmā būs redzami arī izveicīgi, sarežģītu lēcienu, salto un kūleņu izpildītāji- akrobāti – Karību Jūras pirātu un Japānas nindzju tēlos, kā arī neparasti spēcīgs vīrs, kurš brīvi cilās dažāda izmēra svara bumbas.


Uz cirka programmas “Lielā Ziemassvētku eglīte” pirmizrādi biļetes iespējams iegādāties ar 25% atlaidi. Lai atlaide tiktu piemērota, Rīgas Cirka biļešu kasē nepieciešams iesniegt atlaižu kuponu, ko iespējams izdrukāt no mājas lapā www.cirks.lv.


Programma “Lielā Ziemassvētku eglīte” Rīgas Cirkā skatāma no 20.decembra līdz 12.janvārim. Precīzs izrāžu grafiks atrodams mājas lapā www.cirks.lv.


Biļetes nopērkamas Rīgas Cirka un Biļešu Serviss biļešu kasēs, kā arī www.bilesuserviss.lv.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas