Rīgas Doma dārzā notiks brīvdabas kino vakari


Sabiedriskā kustība "Mans Doms" jūlijā rīdziniekiem piedāvā brīvdabas kino pasākumus Rīgas Doma dārzā, kur šogad tika atvērta jauna mākslas galerija.


Kā vēsta "Mans Doms" pārstāvji, brīvdabas kino vakari plānoti katru jūlija ceturtdienu no plkst. 23.00 Rīgas Doma dārzā. Seansa laikā kinomīļiem būs iespēja satikties ar filmu veidotājiem, kuri stāstīs par savu radīto darbu un atbildēs uz interesentu jautājumiem.


Lai kino vakaros nekļūtu vēsi, apmeklētāji tiek aicināti silti saģērbties, kā arī uz pasākumiem līdzi ņemt mīkstu pledu un termosu ar siltu tēju, tādā veidā padarot vakaru patīkamāku. Ieeja "Mans Doms" organizētajos kino vakaros paredzēta par ziedojumiem.


Filmu programma veidota tā, lai filmas būtu laikmetīgas un aktuālas arī šodienas skatītājam. Katru ceturtdienu kino vakaram būs cita tematika, kas sasauksies ar demonstrēto kinodarbu.


Kino vakaru programmā 5.jūlijā "Jumta likums" (26'rež. Andis MIzižs un Māris Maskalāns) un "Kurš redzējis vārnu?"(29'rež. Māris Maskalāns), 12. jūlijā "Purva Ļaudis (56'rež. Kaspars Goba, kopprodukcija ar Filmtank hamburg (DE)), 19. jūlijā "Skanošie gadalaiki ( 26'rež. Aija Bley, kopprodukcija ar NDR Naturfilm (DE)), "Piejūra (26'(35 mm) rež. Dainis Kļava), "Ieelpot (13'rež. Linda Olte), 26. jūlijā "Klucis. Nepareizais latvietis" (56'/ 90'rež. Pēteris Krilovs).

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas