Rīgas galerijā apskatāma aizraujoša vasaras izstāde


Rīgas galerijā apskatāma vasaras izstāde, kurā piedalās 17 autori ar 44 mākslas darbiem, kas realizēti dažādos mēdijos – glezniecība, grafika, fotogrāfija.Izstāde ir sava veida kopsavilkums, kas atgādina iepriekšējās sezonas spilgtākos mākslas notikumus - mākslinieku Evelīnas Deičmanes "Melnās pasakas", Ievas Iltneres "Apsēstība", Rituma Ivanova "Amy, Kate, Gaga...", Sandras Krastiņas "Pirmdiena. Otrdiena. Trešdiena. Ceturtdiena.. un nakts..." Līgas Purmales "Atskats" personālizstādes - un iezīmē jauno izstāžu programmu.


Vasaras izstāde neizvirza globālas tēmas, drīzāk kopā ar autoriem aicina ieskatīties dažādības, krāsainības un viegluma atmosfērā, ar kuru visiem arī asociējas vasaras laiks.


Izstāde piedāvā Ilmāra Blumberga "Venēcijas zīmējumus", Edgara Vērpes ikoniskās "zivis", Ievas Iltneres veltījumu iespaidu un lietu kolekcionāriem, Līgas Purmales portretētos pilsētas jauniešus 70. gados un mūsdienās.


Izstādē apskatāmi arī Rituma Ivanova jaunā projekta "Symbol of illusion" pirmie darbi, tā dod arī iespēju redzēt Ģirta Muižnieka, Leo Mauriņa "Meitenes ar putniem" un Jura Putrāma 90. gadu veikumu.


Izstāde būs apskatāma līdz 4.augustam.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas